Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha most még nem az esetem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most még nem az esetem egy srác még lehet az?

Figyelt kérdés
van egy srác aki valószínűleg szerelmes belém igazából nem az esetem de mint barát úgy kedvelem... ti hogy vagytok vele ilyen helyzetben volt már hogy bele szeretetek valakibe?
2012. jún. 15. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2* volt ilyen, de nem ment :(
2012. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem éppen ellenkezőleg esett meg, szerintem vágj bele, mert ha kihagyod örökké ezen fogsz bánkódni. Egyébként, már több van köztetek, mint puszta "barátság", mert rajta vagy a témán, és ő van az érdeklődésed középpontjában, egyébként nem írtál volna ide.
2012. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változnak az idők... Minden lehetséges.
2012. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!