Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik a nőuralomban hisznek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a többség nem, de aki igen, az miért hisz ebben, és mennyire gondolja ezt megvalósíthatónak? :)


23/F


2012. jún. 15. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Mindenütt látom. Nem diktatórikus rendszerre gondolok, egyszerűen minden heteroszexuális féfri életében hatalmas szerepe van a nőknek, a többségében nagyobb is a kelleténél.

Az első uralkodó az anyád, és lássuk be: a legtöbb családban az anya a szigorúbb. Az óvodában nők vigyáznak rád.

2)udvarolsz lányoknak, hogy vegyék el a szüzességed

3)futsz lányok után

4)megnősülsz, vállalod, hogy más nő nem lesz az életedben.

5)Függsz tőle. Ha mindkettőtöknek van munkája egyenlőek vagytok. De a legtöbb férfi nem tudná ellátni magát pl. főzés, mosás vasalás terén.



És nagyjából ennyi. Minden (na jó, majdnem minden) férfi egy nő uralma alatt nő fel, és egy nő uralma alatt hal meg. (kivéve ha a nő hal meg először)


A nőuralom létrejött, és a rendszer kitűnően működik, különösebb lázadásra nem számíthatunk. Ennek ékes bizonyítéka, hogy észre sem vetted.


21/L

2012. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Csak gondolj bele, és vedd számon azokat az embereket, akik (más hivatalos rendszereket, mit rendőrség, bíróság kivéve) valamikor is meggátoltak, vagy irányítottak az akaratodban.

Hány százalékuk nő? Ugye-ugye? EZ az igazi konspiráció!

2012. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

"udvarolsz lányoknak, hogy vegyék el a szüzességed"

Manapság, arra alkalmas helyeken, néhány kör pia után a retyóban simán megcsinálsz egy csajt. És semmi felelősség, semmi kötelezettség. Miért kéne ehhez udvarolni?


"futsz lányok után"

Fut a f*szom, én ugyan nem futok senki után. Nem vagyok már tizenéves h*lyegyerek, aki bármit megtesz, hogy végre p*ncihoz jusson :D


"megnősülsz, vállalod, hogy más nő nem lesz az életedben."

Hülyeség, semmi ilyesmit nem vállalsz. Válásról még nem hallottál?


"Függsz tőle. Ha mindkettőtöknek van munkája egyenlőek vagytok. De a legtöbb férfi nem tudná ellátni magát pl. főzés, mosás vasalás terén."

Na igen, de egy férfi általában jóval többet keres, mint egy nő, és simán megengedhet magának egy bejárónőt/ rendelheti a kaját, ha éppen nincs csaja.

2012. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Megnézném azt a pasit, aki kifizeti a rezsit, meg a takarítónőt, és még kaját rendelni is van pénze. Ez azért nem általában, szerintem te nagyon elszámoltál valamit.


Amiket leírtál, egyáltalán nem általános. Nézz csak szét itt a gyikon. Ah annyira könnyen adja magát minden lány, miért nyafognak itt az elkeseredett szűz fiúk?

2012. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, ott volt az is, hogy majdnem mindenki.
2012. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Megnézném azt a pasit, aki kifizeti a rezsit, meg a takarítónőt, és még kaját rendelni is van pénze"

Én, meg az ismerőseim többsége simán keres ennyit. Sőt, mindezen felül még félre is tudok/tudnak tenni nem keveset. Bár az átlag felett keresünk jóval, ezt elismerem. De nem a semmiből van a lóvé, megküzdöttünk azért, hogy ezt elérjük.


"Ah annyira könnyen adja magát minden lány, miért nyafognak itt az elkeseredett szűz fiúk?"

Mert be vannak sz*rva a lányoktól. Amint átesnek az első sikerélményen, elkapja őket a gépszíj, és megcsinálnak minden könnyűvérű nőt, ne aggódj :)

2012. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 valaki a tömegből ***** válasza:
38%
Van egy osztálytársam aki feminista. De ő nem él párkapcsolatba mert megveti a férfiakat. A feministákat sokan rosszul képzelik el, nem mondhatnám hogy direkt uralják a férfiakat inkább a saját jogaikért harcolnak. Általában karrier centrikusak, távol áll tőlük a család és a gyereknemzés fogalma.
2012. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Én ugyan srác vagyok (21), de nem csak hiszek a nőuralomban, hanem biztosan meg vagyok győződve arról hogy nőuralom van.


Csak nézd meg a korosztályunkban az eszeveszett hajszát a nők után... nyilván az uralkodik aki után futnak és nem az aki fut.

2012. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, erre a fizetés dologra annyit reagálnék, hogy a barátom diplomás, én meg diploma nélkül keresek 5ezerrel kevesebbet, mint ő. És ha a válaszoló srácnak igaza lenne, nem nyafogna annyi ember, hogy nincs pénze, meg válság, stb. Vagy hazudik, vagy nagyon kivételes helyzetben van.
2012. jún. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%

3-as

Meghazudtoltál néhány pontomat igen. Tegyük fel, hogy igazad van.


A legfontosabbakat, a lényeget akkor sem tudtad meghazudtolni:


"Minden (na jó, majdnem minden) férfi egy nő uralma alatt nő fel, és egy nő uralma alatt hal meg. (kivéve ha a nő hal meg először)"


Mindig vannak börtönlázadások, erre a legtöbb börtön fel is van készülve. Legkésőbb 50 éves korodra könyörögni, és dörömbölni fogsz a börtön ajtajánál a belépésért, és ha szerencséd van, meg is kapod. És te fogod győzködni a fiatalokat, hogy házasodjanak meg, csak figyelj! Az igazi kegyetlenség persze az lenne, ha a nők egyedül hagynának meghalni.

2012. jún. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!