Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért vagyok én még egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok én még egyedül mert nem hisznek a nők nekem? Számukra én egy kamu gyerek vagyok! Xd

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne hinnének a nők neked?

Ha nem adsz rá okot, akkor hisznek.

2012. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod az a baj hogy a nők sajnos más miatt ítélnek el xd
2012. máj. 2. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
De hát miért ítélnek el?
2012. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na most nem minden nő olyan, hogy külső... és igen, ez a hiszek neked dolog: ha adsz rá okot hogy ne higgyek akkor azt mondom oké, de azt jegyezd meg! Ha egy lánynak elnyered a bizalmát és utána csúnyán átvágod sosem fog többé szeretni. Legalábbis nem úgy ahogyan eddig. A másik kérdésem.. mi ez hogy kamu gyerek vagy? Sajnos ha nem írsz több dolgot nem fogjuk érteni hogy mit szeretnél.
2012. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kezdem az elején van egy közösségi oldal és ha ot beszélgetek egy lánya és már elég jól alakul a dolog hogy össze jöjjek vele...... (és utána kiírok. Valamit ére az oldalra amit csak vícc ből teszek máris kamu gyerek vagyok azaz hazudos)
2012. máj. 2. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy mik ezek a kiírások. Lehet hogy neked vicc és a haverjaidnak is az, de a lánynak nem biztos. Igazából ilyenkor a lánynál is számít hogy van e humorérzéke. :) De hogy ha egy bunkó, szexista dolgot írsz ki, akkor az persze hogy nem tetszik nekik. És ezután azért mondhatják rád hogy kamu gyerek vagy, mert nem tudják hogy neked is csak arra kellenek, vagy szeretnél-e egy normális kapcsolatot.
2012. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem kösszi a vàlaszt
2012. máj. 2. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2012. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!