Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, hogy ne én kerüljek kellemetlen helyzetbe?

Figyelt kérdés

A csajom még nem tudja,hogy én tudom,hogy félrelép!láttam kézenfogva egy pasival,még egy csók is belefért!

Direkt ne mentem oda,egyszerűen nem akartam,mert mind a kettőt leütöttem volna!

Hétfőn találkozunk,hogyan adjam neki elő,hogy lebukott?

Én reggel munka helyett követtem,mert éreztem,hogy valami nincs rendben.Tehát,nem láthattam volna,normális esetben!

Nem akarom,hogy tudja,hogy utána mentem,mert nem akarom magam megalázni,nehogy már még én magyarázkodjak!

Hogy hagyjam ott,mert ott fogom,csak mit mondjak ennek a parasztnak?


2012. jún. 15. 23:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%

Először is ne parasztozd le, mert akármilyen is, akkor is egy lány...

amúgy szerintem felesleges magyarázkodnod, mondd meg neki hogy tudod, hogy hűtlen és mivel gondolom a lelkiismeretének hála ezzel ő is tisztában van, nem fog kiakadni h ezt honnan veszed...

19L

2012. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Hát én megszívatnám. Pl mond el neki hogy éppen szüneted volt a munkában vagy valami hasonló. Mond azt neki hogy láttad xy helyen. Kérdezd meg tőle hogy az a fiú az egyik haverja volt e. Ha van képe tagadni akkor simába k*rvázd le meg egy pofont is megérdemelne. De am ha be is vallja akkor is k*rvázd le az ilyen nem érdemel mást.Am sajnálom:S


20/F

2012. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
vagy valahogy kapd rajta őket..kimagyarázod hogy dolgod volt stb..és megláttad őket
2012. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ja nem paraszt bocsánat,hanem egy rohadt ku.va!!!!!!!!!!
2012. jún. 15. 23:07
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Első!Ugye azt nem mondod komolyan, hogy ha veled történne ilyen ,egyszerűen ilyen barátságosan lerendeznéd vele?
2012. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Jó, igaz, velem ilyen még nem történt, minden exemmel jónak mondható a kapcsolatom. Minden esetre ha kicsit is beleképzelem magam a csaj helyzetébe, ha a pasim elém állna és megvádolna, nem vonnám kérdőre, hát ő ugyan honnan tudja, mert a tényen nem változtatna...

1. voltam

2012. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nyugodtan mondj neki ennyit tudok mindent és azt hiszem végeztünk sok boldogságot neked és kösz hogy meg probáltál átcseszni na szia
2012. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Am ha biztosra akarsz menni akkor fényképezd le őket hogy bizonyítsad neki hogy egy k*rva, mert létezik olyan aki hiába tuti biztos vagy benn még akkor is tagad.
2012. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
az elsőt én sem értem,valami másik bolygón él!
2012. jún. 15. 23:10
 10/30 anonim ***** válasza:
kösz :DDD
2012. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!