Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, hogy ne én kerüljek kellemetlen helyzetbe?

Figyelt kérdés

A csajom még nem tudja,hogy én tudom,hogy félrelép!láttam kézenfogva egy pasival,még egy csók is belefért!

Direkt ne mentem oda,egyszerűen nem akartam,mert mind a kettőt leütöttem volna!

Hétfőn találkozunk,hogyan adjam neki elő,hogy lebukott?

Én reggel munka helyett követtem,mert éreztem,hogy valami nincs rendben.Tehát,nem láthattam volna,normális esetben!

Nem akarom,hogy tudja,hogy utána mentem,mert nem akarom magam megalázni,nehogy már még én magyarázkodjak!

Hogy hagyjam ott,mert ott fogom,csak mit mondjak ennek a parasztnak?


2012. jún. 15. 23:02
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Időpont ma 23:27


úúúú ez tényleg jó : D


De ki a fenét kérjek meg?

Feladok egy hirdetést : D

2012. jún. 15. 23:34
 22/30 A kérdező kommentje:
hallott ezt javítanám,mert egy l-lel írtam bocsánat!
2012. jún. 15. 23:36
 23/30 anonim ***** válasza:
Tudd meg ki a pasi és neki küldj üzenetet, hogy sok boldogságot kívánsz:D
2012. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
baráti kör, szomszéd, ismerős ismerőse, haver nője kölcsönbe, esetleg unokatestvér/ rokon
2012. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
ezzz kajak nagy ez a tescos szatyros beszólás :D erre voksolnék :D amúgy én nem tennék ilyent 1 lánnyal még ha megcsal is... keresse másnál a boldogságot de az kib@szta a hajszálrugót hogy még hitegeti neked hogy ilyen olyan pasi vagy... a B tervem mindenesetre az lenne hogy pofánvágom és leköpöm talán még meg is rugdosom
2012. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
őőőő egyébként 100%, hogy az a csajod volt?
2012. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
2 keresztkérdéssel lerendezheted. Kérdezgesd, hogy merre járt napközben, mit csinált? Vagy, hogy milyen komolyan gondolja veled a dolgokat. Aztán ha nem vallja be és adja a hülyét akkor nyugodtan elmondhatod neki, hogy tudsz mindenről. Így már biztos olyan zavarban lesz, hogy nem az fogja érdekelni honnan tudod. Esetleg érdemes lenni a másik srácot felkeresni, és elmesélni, hogy te pontosan ki is vagy.
2012. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

hajszálrugót : D


válaszok a kérdésekre!

ÁÁÁ üzenetet,lehet,hogy a gyerek semmiről sem tud,én a csajomra haragszom,nem rá,ő csak csajozik,semmi közöm hozzá,a csajom csal meg nem a pasi!!!

Igen a csajom,....már csak volt a csajom!!

az utolsónak csak annyit,rájöttem nem akarok beszélni vele,az lesz a legjobb,szóra sem érdemes...küldök egy sms-t,hogy valaki látta egy pasival smárolni,a szemem elé se kerüljön....

2012. jún. 16. 02:53
 29/30 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges kamuzni.

Nyugodtan mondd meg neki, hogy a saját két szemeddel láttad, ahogy épp egy másik pasival romantikázik. Eléd ne kerüljön még egyszer.

Ahhoz meg semmi köze, hogy te mit csináltál munkaidőben. Gondolom, pont azért találkozott akkor a pasival, mert biztos volt benne, hogy nem futtok össze. Hát tévedett...

2012. jún. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

23:27-es vagyok:


Nőt szerezni könnyű, csak kell egy furgon és egy feszítővas, aztán jöhet a Borg üdvözlőszöveg: "Minden ellenállás hasztalan".


Vagy vegyél egy Ferrari-emblémás kulcstartót és menj el valami szórakozóhelyre, átlagosan percenként rád cuppan egy pénz- és autóorientált ribanc :D

2012. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!