Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elvileg kiegyenlitett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg kiegyenlitett a nemek aránya, akkor miért van az hogy a 20as korosztályban minden srác csak teper, hajt hogy legyen bnője, de több mint felüknek nem sikerül?

Figyelt kérdés
Arról nem is beszélve h szingli csaj ebben a korban alig akad
2012. jún. 15. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a csajok többsége az idősebb pasikra hajt.
2012. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom honnan szedsz ilyen hülyeségeket, aki akar barátnőt és tesz is érte annak lesz is! A többi csak kifogás, gyáva duma, túl kevés nő van, nem fog sikerülni, idősebbekre hajtanak, jó, hogy nem keveritek ide, hogy texasban épp 36 fok van azért, kifogás hegyek, el kell dönteni mit akartok és tenni érte, nem feladni és akkor meg is lesz amit akartok!
2012. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hibás a statisztika.

Mellesleg aki csak teper az rossz irányba teper. Többnyire elfelé... Ezeket a skacokat hívják lúzernek. Bízzunk benne, hogy te nem közéjük tartozol... ;)

2012. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátnőd, és péntek este (mikor minden fiatal szórakozni van) a géped előtt ülsz, akkor nem is lesz!
2012. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én próbálkozok, mégsincs barátnőm. Bármit teszek legjobb esetben is megmaradok barátnak. Szóval nem igaz, hogy, ha valai tesz is érte, biztosan lesz barátnője.
2012. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kiegyenlített, a 10-30 korosztályban 3-4%-kal kevesebb lány van. Ez 1 millió ilyen korú fiúnál azt jelenti, hogy 30-40ezer srácnak nem jutna csaj. (Ezt én se akartam elhinni, de pár hónapja itt a GYK-n volt egy ilyen jellegű kérdés, és akkor megnéztem a statisztikát, és való igaz. A nőtöbblet csak az 50+ korosztálytól kezdődik.)

Ráadásul, a 30-50-es korosztály férfijainak tekintélyes része is 20-30 közötti lányokat keres (és talál, mivel eme lányok jó része az idősebbekre/egzisztenciára stb bukik).

Mindenesetre a "felüknek nem sikerül" azért szerintem erős túlzás.

2012. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ennek pont az ellenkezőjét tapasztalom. Minden fiú foglalt, aki nem a "jó pasi" kategória az is. Sok helyes lány meg egyedül van. Jó lehet, hogy azért mert válogatósak, de szerintem több lány szingli ebben a korban, mint fiú.
2012. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, szerintem egyértelmű, hogy a szingli pasi a több. Ismerek sok 30-at betöltött srácot, akik ha nem szüzek, az maximum egy örömlánynak köszönhető. Az az igazság, hogy egy huszonéves szép vagy csak átlagos lány minden héten több pasiból válogat, míg egy félénk srác évente kezd max 2-3 nővel. A későbbi években sikeresebbé váló pasik, férfiak viszont válogathatnak maguknak a lányok között, és 35 körül vagy kicsit a felett nekik is a kedves, fiatal, üde huszonáéves cicák kellenek. DE!

De negyven felett a mai szép lányok nagyon sokszor egyedül maradnak, és a kuytának se kellenek két kamasz gyerekkel. Én úgy érzem, a mai fiatal srácoknak jól kell érezniük magukat a bőrükben, ha akad egy nő, azt megmászni, aztán megpróbálni a legjobb életet élni. Ha később család lesz, oda a lazaság, a ygereknek enni kell adni. aki nem élvezi ki a fiatal éveit, az majd nősen, gyerekkel kap a fejéhez, hogy minek is sajnáltatta magát annyit, mikor olyan jó dolga volt.

2013. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!