Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIT TEGYEK? SZÓVÁ tegyem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT TEGYEK? SZÓVÁ tegyem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy átmenetileg távkapcsolatban vagyunk. Ő pesten én szegeden élek. 3éve tart a kapcsolatunk. A helyzet az hogy ő most diplomázik debrecenbe járt egy képzésre nem olyan komoly diploma ez a mostani. Neki már van orvosi diplomája ez meg egy 2éves "ráépítő" képzés volt és most kap erről is egy diplomát. Mindegy. A lényeg az hogy felhívott és mondta hogy milyen jó lenne ha én is elmennék a diplomaosztójára. Először mondtam hogy lehet hogy tőlem független okok miatt sajnos nem tudok ott lenni de aztán mondtam hogy megpróbálok mindent. Aztán kitaláltam egy megoldást. Erre ő mondta hogy az a baj hogy ugye leviszik kocsival akik szintén jártak erre a képzésre tehát kötött a dolog mert ha azok diplomaosztó után rögtön mennek vissza akkor a páromnak is kell. Egyrészt másrészt a párom is siet vissza mert ügyeletes. Végül úgy jött ki a dolog hogy inkább ne menjek ezek miatt. De akkor minek hív hogy menjek ha utána így visszakozik? Rosszul esett. Szóvá tegyem? vagy hagyjam?
2012. jún. 16. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért hívott, mert szerette volna, hogy ott legyél, de aztán átgondolta és rájött, hogy mindkettőtöknek kényelmesebb az a megoldás, hogy ha nem mész. Ne kombinálj :)
2012. jún. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én meg úgy gondoltam hogy csak "udvariasságból" hívott. Bár nem lett volna kötelező ezt sem neki ha így visszakozik utána.
2012. jún. 16. 05:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért, ó, miért kombinálod túl a dolgokat, Kérdező??:D
2012. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd.Ne kombinalj.Szerette volna,hogy elmenj,sot szerintem szeretne meg most is,csak eppen rajott menetkozben,hogy rajta kivul allo okok is kozrejatszanak s akkor inkabb nem rangat hiaba.Ennyi.

Fogadunk,Te vagy a No itt a kapcsolatban?

2012. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!