Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen meglepetést csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetést csináljak a barátomnak? Ötletek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint 3 hónapja vagyunk együtt. Mostanában elég ideges és feszült, én pedig szeretnék neki egy meglepetés estét csinálni. Mivel hétfőtől kis érettségizek, ezért a jövő péntekre ( 22.) gondoltam, így lesz 1 hetem körülbelül,hogy kitaláljam,mi is lenne a jó. Ebben kérném a segítségeteket. Egy péntek estében gondolkozzatok, és valami olyat találjatok ki,hogy én 15 éves vagyok, ő pedig 18,tehát megbírjam valósítani én is. És nálunk leszünk :) Kíváncsian várom az ötleteket, előre is köszönöm!
2012. jún. 16. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk süthetsz neki valami sütit, ha szereti az ilyesmit. Ha még sose sütöttél akkor kezd valami nagyon egyszerűvel. Szerintem legjobb lenne ha elmennétek valamerre kettesben. A séta már biztosan túl snassz, szóval nem tudom, elmehetnétek állatkertbe, vidámparkba, fagyizni, vagy ilyesmi, úgy, hogy csak akkor közlöd vele, hogy indulás :D De ha sokat járkáltok így el, akkor ez is unalmas lehet (bár azért biztos van még olyan hely a környéken ahol nem voltatok). Meg nem tudom, mit értesz az alatt, hogy este, mert későn már ugye nem sok minden van nyitva. Rengeteg dolgot ki lehetne találni, de neked kellene, mert te ismered a barátodat, hogy mit szeret...
2012. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!