Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy amikor a barátom hazajön a munkából, egyből leül a gép elé és órákig netezik meg játszik?

Figyelt kérdés
És mikor mondom, hogy miért az az első, akkor jön azzal, hogy ő hadd gépezzen, meg, hogy milyen szenét vagyok, hogy nem hagyom egy "kicsit" (mikor van, hogy 5-től 10-ig is ott ül)...
2012. jún. 16. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
keress AGYILAG érettebb pasit!
2012. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mivel játszik,és mit netezik? :DD
2012. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De mindig azzal jön, hogy én nem hagyok neki időt, hogy a saját dolgaival foglalkozzon. Igen, kevés a szabadideje, de akkor vagy ossza be, vagy akkor válasszon, nem? Mármint, hogy mivel tölti szívesebbe az idejét.
2012. jún. 16. 13:38
 14/16 A kérdező kommentje:
Hülye játékokkal meg ilyen sportfórumokon írkál meg facebook, ilyesmi.
2012. jún. 16. 13:38
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én akkor ezek helyett tuti téged választanálak :) muszály beszélned vele,hogy fordítson rád több időt. Szerintem azért beteges amit csinál,bár énis nagy kocka vagyok és most nincs barátnőm,de hajtok valakire és ha meglenne vagy vele lennék,vagy vele beszélnék fb-n. Persze csinálnék mást is rajta kívül 3órát azért saját magam dolgaira énis töltenék.
2012. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia ! Nálunk is ugyan ez van csak nálunk pasim WOW-ozik.

Gondoltam neki is jár ennyi kikapcsolódás, mikor haza ér melóból.haza ér ad 1 puszit, meg melegítem neki a kaját, nem eszik csak kockúl, mikor szólok neki, mintha itt sem lenne, ja és a szexet is hanyagoljuk mostanság!

Hiába a próbálkozás, ha meg netán szóvá teszem agresszív és idegbeteg lesz!! Mert mi az hogy ő nem játszhat??

Nem tudom hova lettek a normális pasik??

2012. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!