Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X Susy Omega x kérdése:

Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
18 vagyok, ő 23. szeretem, de úgy érzem, nem tudja megadni, amire igazán vágyom. csendes, visszahúzódó, határozatlan, de emellett mindig meghallgat, vicces, figyelmes, őszintén, szíve minden szeretetével imád engem. nagyon különbözünk személyiségünket tekintve, ezt 1 évvel ezelőtt is tudtam, de most érkeztünk oda, hogy mindketten ugyanabba a városba költözünk, és felmerült az együtt lakás lehetősége. félek így belevágni. ez csak egy hullámvölgy?
2012. jún. 16. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem a problémát, mire vágysz igazán? mit nem ad meg?
2012. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
épp ez az. nem tudom. csak új melóm van, találkoztam számtalan emberrel, akik sokkal beszédesebbek nála, újdonságot jelentenek számomra... áhh, most fölöslegesen hisztizek, ugye?
2012. jún. 16. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi, ne vállald be.. Ha már most dilemmázol, akkor oda fog vezetni a kapcsolatod, mint a miénk. Otthagyod, vagy megcsalod, egy nagy paraszt alfa himmel, mert az megadj azt a férfiasságot, határozottságot, amire vágysz. Persze ő partnernek nem jó, mert nem adja meg a szeretet, biztonságot, amire vágysz, meg teperhetsz neki, meg félsz majd, hogy megcsal. De valahol a kettő között biztos találsz majd valakit magadnak. Viszont, ha "elfogadod" most ezt a srácot, örökre elégedetlen leszel vele, ami miatt ő tönkre mehet lelkileg, és még kisebb lesz az önbizalma, és teljesen össze is törheted a végén. Az ilyen kapcsolatok nagyon ritkán működnek sajna. Persze ettől még lehettek kivétel, de nem ez a gyakoribb eset.
2012. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ahogy elnézem annyi ,hogy szeret, de te igazából már nem. Attól ,hogy ő szeret, neked nem szabad összekeverni a hálát a szeretettel, ha nem vagy benne biztos nem éri meg tovább csinálni.
2012. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Felesleges belebonyolodni.
2012. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!