Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyalom ott, erre bealszik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalom ott, erre bealszik? Pedig látszott rajta, h élvezi. Mi lehetett a gond? Ez nagy lúzerság? :$

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hogy fáradt volt...
2009. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de akkor is. ez olyan önbizalom kiesést tud okozni. ez nagyon gáz lenne?:S
2009. szept. 26. 20:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem jogosan bánt...én nem tudom elképzelni ezt a szituációt, tényleg csak akkor, ha nagyon-nagyon fáradt volt (nem aludt előtte egy napig...esetleg). Ő mit mondott, miért aludt el?
2009. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
huu ez engem is érdekelne:) de ha élvezte nemhiszem hogy azért aludt volna be, mer unalmasnak tartja, emiatt ne aggódj.bár szerintem a nyalást nagyon elrontani nem lehet:)
2009. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem kérdeztem meg. csak azt láttam, h ey idő után nem reagált, előtte meg nyögdöcsélt:$

utána meg felöltöztettem és betakartam. olyan ciki volt...miért kérdeztem volna rá? igy is úgy égett a fejem, h ilyen rosszul csinálom, h a bnőm bealszik rajta. pedig amíg reagált nagyon tetszett neki:$

szteteK?

2009. szept. 26. 20:38
 6/14 anonim ***** válasza:
hú hallod ez elég érdekes... de nem hinném h szarul csináltad volna... egyik haverom nője szex közben aludt be :D na sztem ez gáz, mert ott még mozognak is:D
2009. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy a te hibád lehet hogy tényleg nagyon fáradt volt :)
2009. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mert nagyon finoman csináltam, lehet olyannyira, h elaltattam. mert ő finoman szereti nah:P:D
2009. szept. 26. 20:49
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz rá. Vagyis én megkérdezném a párom, nincs abban semmi ciki. Valószínű nem azért aludt el, mert unalmas voltál vagy rossz. Később még jót is nevethettek ezen, és tuti, hogy ő érezné magát rosszul, ha elmondanád neki. Szerintem nem is emlékszik rá, hogy elaludt.


Elmesélek valamit. Amikor a páromnál alszom, nálunk szokás, hogy mindig felébred éjszaka, elkezd simogatni, stb...szóval nálunk mindig van egy éjszakai menet is. No, egyszer annyira fáradt voltam, hogy állítólag akkor aludtam el, mikor ő már 1-2 perce izgatott kézzel. Jót röhögött rajta, megpuszilgatott, betakart. Reggel, mikor elmondta naaagy szemekkel néztem, hogy nem mondja komolyan, én arra sem emlékszem, hogy felébredtünk éjszaka:-D Reggel még csodálkoztam is, hogy nem volt semmi...

Úgyhogy mi mindenig nevetünk, akárhányszor feljön ez az eset. Sőt, azóta vannak ilyen utalások, pl. amikor már kicsit felhevült állapotban odahúztam a kezét, akkor egyszer halkan a fülembe súgja, hogy "csak nehogy elaludj";). Meg rengeteg közös összekacsintás van, mikor az unokahúgom nálunk aludt, olvastam neki mesét, és mondta, hogy "hát, van aki esti mesétől alszik el éjszaka, van akinek meg egész más kell hozzá...":-D


Szóval szerintem mond meg neki, nem gáz ez, kicsit nevetséges, de egyikőtök sem tehet róla. Próbáld meg viccesen felfogni, semmi baj nincs veled:)

2009. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem a férjem kézzel izgatott, egyszer csak abba maradt....elaludt!!!!!
2009. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!