Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » JÓKÉPŰ férfitársaim! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JÓKÉPŰ férfitársaim! Ti is éreztétek már úgy, hogy a nő amiatt nem mer összejönni veletek hogy túl jónak tart?

Figyelt kérdés

Mert attól tartok, hogy a legtöbb nő úgy minősít egy helyes pasit, hogy az úgysem maradna meg mellette mert rengeteg másik nőnek kell és inkább össze sem jön vele emiatt. Szóval? Tapasztalatok?


Természetesen nők (NORMÁLIS) kommentjeit is szivesen várom!



2012. jún. 16. 21:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

:) Hát igen.

Mindenesetre kapott tőled oltást rendesen.

2012. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Az a helyzet, hogy mindegy, mennyire jóképű, ha egy orbitális nagyképű barom, akkor ugyanolyan szinten áll, mint az előember...
2012. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%
Én egyszer el akartam csábítani egy brutál jó nőt(érsd: egy egész életre) De csak 1 évig voltunk szeretők. Az egyik kifogása pont ez volt, hogy ő nem akar "ennyire jó külsejű pasit" mert félne, ha összejönnénk, nem tudna megtartani. Sajna vannak nők, akik ilyen bután gondolkodnak.
2012. jún. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Hex999 válasza:
Nekem az első párom a jóképű kategóriába esett, sokan irigyeltek is. Magasság: 186cm.96 kg. És kondizni is rendszeresen jár. Minket a közös érdeklődési kör hozott össze. Külső alapján nem ítélek. A kapcsolatunk megromlását a baráti kör idézte elő. De ez már más történet.
2012. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Egy csoppet sem tunsz onbizalom hianyosnak. Egyet ertek az elottem szolokkal, erdekes kerdest tettel fel. Az altalad emlitett szituacio mar elofordult velem is, meglattam egy helyes pasit es elgondolkoztam, majd letettem a dologrol. Mindehhez hozza kell tennem, hogy en egy kicsit onbizalom hianyos vagyok, ami nem jellemzo a tobbsegre. Tehat, ha te tobbszor is ezt erezted, akkor lehet, hogy valoban van valami problema a szemelyisegeddel, viselkedeseddel. Engedd meg, hogy egy szolassal zarjam a hozzaszolasomat, a kulso megfog, a belso megtart.

2012. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy úgymond nem mernek rámnézni a nők. Lehet, hogy félénkek? Nem tudom. Őszintén mondom. Rámnéznek egy másodpercre, majd elfordítják a fejüket és továbbállnak. De ez már rengetegszer előfordult. Pedig én azért rá mosolygok arra aki tetszik és nehogy visszajelezne...
2012. jún. 23. 16:12
 17/24 anonim ***** válasza:

:D:D:D

ijjjjjjjaaaaaaaa...anyám....te beteg :D:D:D:D

2012. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
39%

Általában, aki jó pasi, az foglalt, vagy ha nem, és mégis összejönne akkor meg folyton attól kellene tartani, hogy százaknak tetszik, meg hát ugye egy jópasi mindenkit megkaphat :)


Bár án nem így gondolom, de talán lehet ez az oka.

21N

2012. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, ez a "túl jó vagy" mindig csak szöveg, akár nőnek, akár férfinak mondják. A nők miért ne kellene egy jóképű pasi - de persze általában nem mindenáron.
2012. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
jav. nőknek
2012. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!