Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fiatalok! Mikortól nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fiatalok! Mikortól nem korai az együttalvás? (bővebben)

Figyelt kérdés

A barátommal kb egy-máfél hónapja vagyunk együtt. Előtte nem ismertem, csak ilyen facebook beszélgetés, de személyesen semmi. Még nem most, de olyan 3 hét múlva üres lesz a lakás, és amúgy sem szeretek olyankor egyedül lenni. Ha nem akarok még úgy semmit, akkor is korai ez az együttalvás dolog? Még korainak érezném, és nem szeretnék még lefeküdni vele. Amúgy ezt megérti, nem is beszéltünk még erről. De ha mondjuk feldobom itthon is, meg neki is, hogy mi lenne ha együtt aludnánk, mindenki félreértené? Mert akkor elég kellemetlen magyarázkodni, hogy hát nem úgy értettem, csak... Egyébként nagyon aranyos, kedves, szerintem szerelmes vagyok:D


Így, hogy nincs szex, korai? Vagy amúgy semmi sem korai már ma? 17 L, 17F


2012. jún. 16. 22:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem 17 évesen már nem korai :)
2012. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem simán együtt aludhattok :)
2012. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Talán kicsit korai, de hogy mindenki félre fogja érteni, az holtbiztos.
2012. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Pityeeesz ***** válasza:
ilyenkor ez inkább már kései
2012. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40 éves korig nem is illik
2012. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

én a barátommal 1 hónap után aludtam együtt (nem szexeltük csak más volt), Szerintem nyugodtan hívd át ha félreérti és nem szeretnéd akkor úgyis megtudjátok majd beszélni. de ha szereted szerintem nem fogsz ellenkezni nagyon ha szeretne valamit :)

17/L

2012. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22:32 mi más volt?
2012. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
petting de azt is csak ő csinálta
2012. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is most hasonló helyzetben vagyok, csak a fiú kicsit idősebb (és tapasztaltabb). A különbség, hogy mi már beszéltünk a szex témáról, nem is sietteti, majd ahogy érezzük. Viszont ha említed a szüleidnek biztos lehetsz benne, hogy ellenezni fogják, akár 3 hét múlva, akár most. Féltenek, és ilyenkor mindenre gondolnak. Nálunk még azt se engedik, hogy akkor itt aludjon, mikor ők is itthon vannak..hát még ha nem lennének :D Kettő lehetőséged van szerintem: vagy offoljátok az ottalvást, vagy titokban ott altatod, viszont akkor beszélj vele, hogy még nem akarsz vele lefeküdni, mert neked még idő kell, ettől független szívesen látod (egyéb rosszalkodás nincs megtiltva). Ne érts félre, nem vagyok híve a lódításnak meg elhallgatásnak szülők elől, de ha nem akarjátok felgyújtani vagy eladni a házat akkor akkora nagy baj nem lehet belőle. A srác meg majd a 'barátjánál' alszik.
2012. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mi az a petting?
2012. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!