Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fiatalok! Mikortól nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fiatalok! Mikortól nem korai az együttalvás? (bővebben)

Figyelt kérdés

A barátommal kb egy-máfél hónapja vagyunk együtt. Előtte nem ismertem, csak ilyen facebook beszélgetés, de személyesen semmi. Még nem most, de olyan 3 hét múlva üres lesz a lakás, és amúgy sem szeretek olyankor egyedül lenni. Ha nem akarok még úgy semmit, akkor is korai ez az együttalvás dolog? Még korainak érezném, és nem szeretnék még lefeküdni vele. Amúgy ezt megérti, nem is beszéltünk még erről. De ha mondjuk feldobom itthon is, meg neki is, hogy mi lenne ha együtt aludnánk, mindenki félreértené? Mert akkor elég kellemetlen magyarázkodni, hogy hát nem úgy értettem, csak... Egyébként nagyon aranyos, kedves, szerintem szerelmes vagyok:D


Így, hogy nincs szex, korai? Vagy amúgy semmi sem korai már ma? 17 L, 17F


2012. jún. 16. 22:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"mi az a petting"

hány éves vagy?

2012. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
26
2012. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
és még szűz vagy? szerintem nézz utána ;)
2012. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szűz.


Bedugta az ujját a puncidba?

2012. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#10 OMG...
2012. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem éppen itt kéne megbeszélni....
2012. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Anya szerintem megengedné. Tényleg nem szeretném még, és ezt mindenkinek meg fogom magyarázni:D Viszont azt ő is tudja (legalábbis remélem), hogy amikor ő nincs itthon, akkor is utálok egyedül maradni, mindenféle paranormal jelenségeket képzelődök, meg külön tortúra feljutni az emeletre, hogy sose legyen sötét és csend körülöttem, mert azt egyedül nem tudom elviselni:D És olyankor is gyakran hívok át barátnőt, akár hétköznap is suliidőben, mivel egy suliba járunk, volt már, hogy itt aludt, hogy ne legyek egyedül:$ Szerintem amúgy a barátom is örülne neki, csak kellemetlen azt mondani, hogy aludj itt, de ne értsd félre blabla... Az is cinkes volt, mikor először felhívtam, hogy jöjjünk fel:D Szerintem ő sem szeretné még, sőt tuti nem, csak lehet ilyenkor ő is úgy érti félre, mint én, hogy a másik biztos többet akar, és akkor kellemetlen azt mondani, hogy nem..:S
2012. jún. 16. 22:38
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor megmondod neki h ott aludhatna nem kell szót ejteni a szexről. azt majd úgy is a helyzet adja és vagy lesz vagy nem ....
2012. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor hol beszéljük meg?
2012. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
De nem szeretném, ha azt hinné, hogy akkor szabad a pálya, mert akkor elég sz*r lesz a helyzet később... És azt sem szeretném, hogy ő higgye azt, hogy én akarok valamit, amit ő még nem, és hogy ez most ilyen kötelező, és mondjuk olyat lép, amit igazából nem is akar, csak azt hiszi, hogy elvárom...
2012. jún. 16. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!