Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem furcsa egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem furcsa egy kicsit?

Figyelt kérdés
15/F vagyok és egy 19/L beszélgetek.Én bejövök ennek a lánynak és lesz egy házibuli ahol ő is ott lesz.Alkohol is szóba fog kerülni,szóval nem tudom mi lesz...de nem is ez a lényeg hanem az hogy szerintetek (ha sikerülne valahogyan) gáz lenne járni evvel a lánnyal?Mert szerintem egy 19 éves lánynak nem 14-15 évesekkel kéne kavarnia.Szerintetek?

2012. jún. 17. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs lekötve szabályba hogy ki milyen idős emberrel szeretne foglalkozni.Több kimenetele lehet a dolognak amik között ott van az is hogy barátok/jó haverok lesztek vagy csak egy menetre kellesz vagy lesz más pasi

a bulin aki jobban bejön neki.Csak megjegyzem hallottam

olyan esetet ahol 40 feletti nő bújt ágyba egy 17 évessel,

ezekután a te eseted bőőőőőven beleférne

2012. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy menetre bőven beleférne.A korom ellenére többen néznek 2-3 évvel.De ez mellékes.Egy ilyen kapcsolat egy lánynak nem gáz amúgy? Csak mert én ha 19 lennék nem járnék egy 15 éves lánnyal.
2012. jún. 17. 10:12
 3/6 miszterMhun válasza:

Bár én egy kicsit idősebb voltam (18-19) 27 éves lánnyal kavartam és egyáltalán nem volt ciki senkinek. Sőt, istencsászárnak éreztem magamat amikor a saját kecójába voltam hivatalos...

-.-

2012. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Meg ne is az ő szemszögéből nézd a dolgot. Hanem a sajátodéból. Így pedig királyság hogy nagy valószínűséggel összejössz egy 19 éves csajjal.
2012. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is így érzem :P :DD
2012. jún. 17. 12:10
 6/6 miszterMhun válasza:
helyes! :)
2012. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!