Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bejönnek a gitáros fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek a gitáros fiúk?

Figyelt kérdés

A gitározás miért lett divat mostanában?


Ha a pasitok így gitározna ,akkor mennyire számítana plusznak? : http://www.youtube.com/watch?v=q2Q0KzVBWdU


3 in 1 kérdésre sikerült (ezt nézzétek el nekem) :)



2012. jún. 17. 21:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Gitárom pengetem, .aszomat lengetem."
2012. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fantasztikusan sok plusz, ha egy pasi tud gitarozni. Ajánlom, hogy Tanulj meg zongorázni és akkor majd a lányokat le se tudod majd rázni magadról.
2012. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyszer orgonáztam, a kántorkislány meg se bírt szólalni.
2012. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nem kötekedni akarok, -de tényleg- viszont ahogy gitározik a videón, abban semmi extra nincs. Gitározok már pár éve (és még csak nem is csaj vagyok. húúú :)) és látom, hogy szegény Johnny Depp nem igazán gyakorolt sokat azon a gitáron és nem zenélhet valami túl rég óta.


Sajnos túl gyakori, hogy pl a csajok ott "sikítoznak" és a közönségnek is leesik az álla egy-egy gitárostól, miközben nem is tudnak rendesen gitározni, csak amolyan "parasztvakítás" az egész. Többek között emiatt van az, hogy akik jó és igényes zenét csinálnak és nem valami divat vagy pop zenét, azokat észre sem veszik. Arról nem is beszélve, hogy a bonyolultabb/összetettebb zenéket be sem bírják sokan fogadni (pl progresszív vagy fúziós zenék), pedig ezekhez nagyon is komoly tudás kell és sok sok év gyakorlás. Emiatt van, hogy az ilyen "műzenék" mint ez az SP, No thanks, Tokió HOtel, Blink stb... híresek, gazdagok, de pl egy The Aristocrats, Flower Kings, King Crimson, Liquid Tension Experiment -et meg nem is ismerik és csak egy réteg hallgatja őket.


Na ez hosszú lett és nem is a kérdésre válaszoltam, szóval bocs, de kibukott belőlem ez most. Nem vitatkozni akarok úgy, hogy nem is fogok, csak leírtam a tényeket.

2012. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!