Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a barátomat?

Figyelt kérdés
Nagyon ragaszkodom hozzá,de úgy érzem nem tudunk egymáshoz alkalmazkodni. Mindig nekem kell engednem vele szembe. Ez így nem jó, a szülei is próbálják irányítani,jobban hallgat rájuk,mint rám. Pedig már 3 éve együtt élünk az én szüleimnél. Hogyan tudnám őt elfelejteni,és új életet kezdeni? Mert megváltozni nem fog.
2012. jún. 18. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Várjuk a további értelmes kérdésedet is..
2012. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha neked ez nem értelmes,akkor minek válaszolsz rá. Nincs jobb dolgod talán?
2012. jún. 18. 13:26
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Irány az éjszaka, a fiúk imádják a frissen mosott punettát! Egy kis pia, tinci-tánci és jönnek a zsúrbubik.Jó szórakozást!
2012. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Költözz el, az egy elég jó új életkezdés... Nem emlékeztet semmi rá, egy csomó intéznivaló van körülötte nem is lesz időd másra gondolni.
2012. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám őt elfelejteni,és új életet kezdeni?"


Úgy hogy velemaradsz és naponta találkozol vele, nem elég egyértelmű? Jézusum azért ilyen kérdéshez kell egy jókora intelligencia hiány.

2012. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Inteligenciahiány? Nem is ismersz,akkor ne alkoss rólam véleményt!
2012. jún. 18. 13:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Aha,de ha nem ismerünk akkor honnan tudjuk,hogy hogyan felejtsd el?
2012. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én csak arra lettem volna kíváncsi más hogyan vészeli át a szakítást! Ha nem tudsz segíteni akkor ne írj!!!
2012. jún. 18. 13:45
 9/12 Bit válasza:
Valakit elfelejteni nagyon nehéz dolog, sok időt vesz igénybe.Az első és legfontosabb dolog az elhatározás.Légy határozott, tedd azt ami téged boldoggá tesz.Ha van valami hobbid akkor merülj bele jobban, elveszi a figyelmed a problémákról,segíthet felejteni.
2012. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha még nem szakítottál vele akkor hogy akarod elfelejteni? először külön kéne költözni... azután értelmes lenne a kérdés?
2012. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!