Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves hugom, mióta van pasija elkezdte olvasni azt a ratyi Cosmopolitant. Kezdek félni, mindenki tudja hogy az mocskos ribi újság, mit tegyek?

Figyelt kérdés
22F vok, ilyen újságot mint a Cosmopolitan eddig csak bücsös ribancok kezében láttam és ahogy beleolvastam... hát kezdek attól félni hogy k*rva lesz a hugomból. Szerintetek van okom ettől félni?
2012. jún. 18. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
te meg ezt a ratyi gyakorikérdéseket olvasod, annnak is ezt a témakörét
2012. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valóban nem a legjobb példák vannak benne...

lehet, hogy csak szextippekre fáj a foga, nem gondolod?

2012. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy hülye vagy.Te is égesd el a playboyaidat!
2012. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
18 éves akkor neked kb semmi közöd ahhoz,hogy mit csinál.
2012. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%

Csak mert cosmo-t olvas, nem lesz qrva... :D

Szerintem túl előítéletes vagy. Érdekes, hogy ha nem szereti a szexet egy lány akkor az a baj, olvas pár tippet hogy lehet jobb a pasijának akkor meg egyből RIBANC. :D

2012. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Én 16 évesen megörököltem az unokanővérem cosmo-gyűjteményét. Sőt, IM előfizető is voltam 14 évesen.

Most 21 vagyok, eddig 2 pasim volt.

2012. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Áhh, a Cosmopolitan egy rendkívül nagy kalap szar. Én is bújtam ennyi idősen, de nem hasznosítottam belőle a világon semmit, rengeteg képtelenséget hordanak össze. Felszínes, üres baromság. Ha a húgod nem egy agyatlan lány, akkor tud disztingválni:) Bízz benne!


23/N

2012. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most komolyan egy 18 éves lányt féltesz a Cosmotól? És nem nem k*rva lesz belőle mert sok hasznos tipp is van benne.És szerintem a húgod sem venné jó néven ha eltiltanád a cosmotol!
2012. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!