Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ti hogy tapasztaljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy tapasztaljátok a csajoknál az elvárásokat?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi h tudtok arról h a csajok miket várnak el tőletek? Mondják ezt nektek, vagy szó nélkül is rájöttök h a csajnak több elvárása van? Miből jön ez le?


Virág, meglepi, sms re gondolok ezeket nem szeretitek megadni a nőnek ha elvárja? De ha igénye lenne rá akkor hogy adja a tudtotokra? Hogy lehet pl elérni h virágot vigyetek neki? Ha vki kér vagy követel akkor azért nem teljesítitek, mert az nem önszántotokból jön?


Ha meg ezeket a dolgokat visszatartjátok akkor nem zavar benneteket, h nem épül a kapcsolat?


Hogy élitek meg, mit éreztek, mikor egy csaj elváráslistával megy a randira? (az agyában)


2012. jún. 18. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos én soha a büdös életben nem adtam virágot az exemnek a 8 év alatt.Illetve csak egyszer a szalagavatójára,de azt is loptam a virágárustól,mert ki voltak téve vödörbe xD

SMS-t nem küldtem volna,ha nem lakott volna messze.Nem várt el semmit,mert kb ugyan olyan személyiség volt mint én.


A mostani párom akivel lassan 2 éve vagyok ő pedig kimondja és látom rajta,hogy minek örülne ezért kapott virágot névnapjára pl.

2012. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem pár férfi nevében szólhatok hogy nem szeretünk a nők elvárásainak megfelelni... a FÉRFI sok téveszmés jelentése mellett alapjáraton egy finom vezető szerepre is utal (tényleg csak nagyon enyhére) ebbe beletartozik az is hogy szeretjük megadni a nőnek ami jár de nem szeretjük ha ezt elvárják tőlünk. aki tagadja az buta vagy magának is hazudik vagy nem férfi csak fiu vagy papucs
2012. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pityeeesz ***** válasza:
Soha nem érdekelt, hogy mit várnak el. Ha nem tetszik nekik amit tőlem kapnak az ajtó nyitva van.
2012. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Virágot én spontán nem szoktam venni, de szerintem nem is várja el. Viszont sokat bókolok, ha feltűnik egy újítás, akkor arra reagálok. Igyekszek fejben tartani a dátumokat, de ilyen félév forduló, meg hasonló idiótaságokat nem nagyon. Ebből nálunk nincs gond, nem hanyagolom el. Szerintem nincs olyan elvárása,aminek nem felelnék meg, de ha van is, akkor bízom benne, hogy szóvá teszi.


22/F

2012. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyok az elvárások, alkalmazkodj!
2012. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!