Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nagy baj, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagy baj, ha egy fiú csendesebb, "otthonülő" típus? (de emellett azért jól néz ki) 16/f

Figyelt kérdés
Èn ilyen típus vagyok,elég zárkózott,sok ismerőssel,de kevés jóbaráttal.Nem nagyon bulizok meg járkálok a városban.Viszont jól nézek ki(magas,elég izmos,kék szem,szabályos arc),sokat sportolok,és udvarias vagyok,közepes humorérzékkel,tudok szeretni.Szóval tudnátok járni egy ilyen sráccal?Vagy nagyon nagy baj,hogy visszahúzódó vagyok? 16/F (14-18 éves lányok válaszai érdekelnének)

2012. jún. 18. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
jó papucs lesz majd belőled
2012. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja,ettől is félek.De azért nem vagyok egy elveszett ember,küzdősportolok is
2012. jún. 18. 22:15
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Nyugi, ha magas vagy és jóképű tuti lesz jó nőd! :D


Csak az alacsony 175cm alatti srácok szívták meg igazán. Ezt tapasztalatból mondom neked.


Te meg akárkit megkaphatsz, de számíts rá, hogy félre fognak kefélni melletted, mert a jellemed egy papucs, vesztesre vall.

2012. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16/f-nek még igen! Ha ismerkedni szeretnél, akkor takarodjá' egy buliba szombat este!
2012. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedési célból írtam ki:) 186 cm vagyok,még növök
2012. jún. 18. 22:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem baj hanem előy. Ha a barátnőd el akarna vinni téged valahova szerintem úgyis mennél, meg kitalálnál randi programokat te is gondolom. Az pedig hogynem jelentenéd be hogy mész a haverokkal bulizni...nagyon nem zavarna :D
2012. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Barátnőivel megyek,persze
2012. jún. 18. 22:27
 8/15 A kérdező kommentje:
Hopp,csak barátnőmmel,ha lenne,vele mennék
2012. jún. 18. 22:28
 9/15 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, hogy visszahúzódó vagy.:) így leírásból meg nagyon is jól nézel ki. nem kell félni.:)
2012. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem baj, hiszen sok lán is ilyen típus. Egymásra találnátok. Amúgy volt egy nagyon okos, intelligens 20 éves fiú a TV-ben, aki azt nyilatkozta, hogy ő nem jár bulizni, de nem is kellenek neki azok a lányok, akik oda járnak, mert nem tartja őket intelligensnek. Én én egyet értek vele. Igazi kapcsolatra vágysz, vagy csak egy k*rvára?


És nem leszel papucs, ne hidd már el! Ugyan már. A kék szemed pedig biztos elbűvöli a csajokat ;)

17/L

2012. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!