Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van a suliban egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a suliban egy lány és nagyon csinosnak találom. Még sosem beszéltem vele, ezért az lenne a kérdés, hogyan tudnék így ismeretlenül közeledni hozzá? Nem vagyok egy nyomulós tipus.17/F

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
.
2012. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

"Még sosem beszéltem vele,"


Na, szerintem EZEN kellene először is változtatni.

Aztán lehet, hogy a többi már megy magától is.

2012. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg facebookon és írj neki, hogy "Szia, szimpatikus vagy-így nem veszi nyomulásnak- van kedved beszélni?" Szerintem ez a legkönnyebb kezdés, ha gátlásos vagy. Utána köszönhetsz, vagy ha inkább élőben kezdenél, akkor meg legyél laza, de határozott, mosolyogj, és hívd el vhová. De ne mondd azt, hogy tetszel, mert ha cikin jönne ki a helyzet, akkor mentheted, hogy te csak ismerkedni akártál semmi többet.:)
2012. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ne mondd azt, hogy tetszel, mert ha cikin jönne ki a helyzet, akkor mentheted, hogy te csak ismerkedni akártál semmi többet.:)


Ezt hogy érted?:D

2012. jún. 2. 12:52
 5/5 anonim válasza:
Kezdj el beszélgetni vele mindenképp, különben semmi nem lesz:)Aztán hívd el valahova akár egy fagyira vagy moziba.. és aztán úgy is alakul minden :)
2012. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!