Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nagy baj, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagy baj, ha egy fiú csendesebb, "otthonülő" típus? (de emellett azért jól néz ki) 16/f

Figyelt kérdés
Èn ilyen típus vagyok,elég zárkózott,sok ismerőssel,de kevés jóbaráttal.Nem nagyon bulizok meg járkálok a városban.Viszont jól nézek ki(magas,elég izmos,kék szem,szabályos arc),sokat sportolok,és udvarias vagyok,közepes humorérzékkel,tudok szeretni.Szóval tudnátok járni egy ilyen sráccal?Vagy nagyon nagy baj,hogy visszahúzódó vagyok? 16/F (14-18 éves lányok válaszai érdekelnének)

2012. jún. 18. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bulizni én sem szeretek annyira. Néha persze jó, de engem annyira nem érdekel. Ha azért el lehet menni veled közösen sportolni, meg néha azért csinálni házon kívüli programokat is, akkor szerintem nincs ezzel baj. Persze csak akkor, ha a barátnőd is hasonló, mert ha ő az a nagyon bulizós típus lenne, akkor elöbb utóbb azért lennének nézeteltérések.
2012. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze normális lány kell,nagyon taszító,ha valaki tökrészeg vagy cigizik.De meg is szoktak nézni a csajok,csak ebben bizonytalan voltam
2012. jún. 18. 22:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Persze,pl mivel én is otthonülős vagyok, engem nem zavarna.Csak mondjuk ne egy bulizós lánnyal jõjj össze xD

Meg a párkapcsolat összes részét ne a fb-n beszéld meg xD

18L

2012. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 copycat001 ***** válasza:
nem gond, ha nem akarsz bulikba járni :) az magában elég ha kiülsz olvasni vagy kutyát sétáltatni..de a fagyizó környéke is jó.szabadulj ki a szobából, élvezd az életet. őszintén, én is ilyen vagyok :) 16/L
2012. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem sem baj, ha visszahúzódó vagy. Én is ilyen vagyok, és szerintem egy fiú sokkal többet ér, ha nem nagyszájú, arrogáns hanem csendes. :)
2012. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!