Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tenném szorosabbá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tenném szorosabbá a kapcsolatunkat vagy hogy mit írjak neki hogy értsen a dologból? Vagy haggyam hogy ráébredjen erre az egészre hogy én is vagyok a világon?

Figyelt kérdés
3 hete van 1 barátom,és úgy érzem hogy figyeletlen vele,vagy nem is tudom pontosan kifejezni magam!ha elegyünk discoba akkor is csak néha-néha jön oda vagy "oda kell cibálni"!nem tudom mit tegyek!:S múltkor is beséretődött és nem szólt hozzám 1 hétig csak írt 1 sms-t!aztán mikor találkoztunk 1 hét után úgy ment el hogy el sem köszönt!szexre sem tudom rávenni sehogy!csak ha be van rúgva!szakítani nem akarok vele mert szeretem!
2009. júl. 6. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit ne találkozz vele adj neki idöt ha jelentkezni fog akkor szeret és kellesz neki ha nem akkor meg leszar és muszály ott hagynod ha nem akarsz szenvedni
2009. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Remélem hogy ha "rosszra" fordul a dolog akkor ott tudom hagyni, mert nagyon összetörték a szívem 3 hónapja!:(
2009. júl. 6. 00:57
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ez nem úgy hangzik mintha úgy viselkedne veled, mint a bnőjével

hagyd egy ideig, ha nem keres akkor hagyyd a fancba

ha keres akkor beszélj vele erről és ha utána is ilyen akkor nagyon gyorsan pattintsd le

25/f

2009. júl. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány éves a srác? Lehet kevés barátnője volt és nem tudja, hogy kezeljen egy lányt. És ne ugorj mindig az első szóra...látja, hogy mikor kicsapja a hisztit te mindig megijedsz és mindent megteszel érte.
2009. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most lesz 18 éves!volt már 1 pár b.nője de egyik kapcsolata sem volt hosszú életű!:S
2009. júl. 6. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!