Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetnénk szorosabbá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnénk szorosabbá a kapcsolatunkat a párommal? Szeretjük egymást, de nem szeretném, hogy kihűljön.

Figyelt kérdés
Természetesen nem dilemmázok ezen minden percemben, de most eszembe jutott :) Egy éve vagyunk együtt, szenvedélyes a kapcsolatunk, sajnos sok veszekedéssel fűszerezve. Úgy érzem egyikőnk sem meri teljesen kiadni magát a másiknak, pedig ez már elég hosszú kapcsolat. Sajnos jelenleg távkapcsolatban élünk (tudom ennek megvannak az előnyei és hátrányai is), és ez még így lesz 2 évig, de ezek után közös terveink vannak. Szóval érdekelne a tapasztaltabbak véleménye, hogy szerintetek mi az őszinte, mély, igaz, hosszú szerelem titka, illetve hogy hogyan fűzhetném szorosabbra a kapcsolatunk, dönthetném le mindkettőnknél az a "falat". Egyébként ő az első barátom. Természetesen voltak előtte udvarlók, de egyikőjükbe sem szerettem bele, úgy érzem ő az igazi. Neki viszont én "sokadik" vagyok, ha lehet így mondani, de azt mondja eddig nem tudta, hogy tud bárkit is ennyire szeretni. 18L 20F
2011. júl. 27. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem bántó akarok lenni, de az őszinte véleményem az, hogy távkapcsolatban is rendszeres veszekedésekkel, nem fogja kibírni a kapcsolatotok még azt a két évet! És nem is kell,hogy ennyi idősen még kibírja! Élj, ismerkedj!
2011. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze. Az már elég szoros.
2011. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy összeköltözésre nincs lehetőség, mert én iskolába járok, neki meg oda köti a munkája.

A veszekedéseink vége általában azzal végződik, hogy megbeszéljük hogy nem lehetünk ugyanazon a véleményen, de imádjuk egymást. Maximálisan meg vagyok elégedve az életemmel, nem hiányoznak a bulizások, néha eljárunk együtt, néha külön, és nekem ennyi bulizás éppen elég. Hétköznap a barátnőimmel vagyok, hétvégén vele. Minden hétvégét együtt töltünk.

2011. júl. 27. 21:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Elírtam, szóval a veszekedéseink általában azzal végződnek*
2011. júl. 27. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg amíg boldog vagy vele és szereted ne add fel, és csak azért mert messze lakik és ritkábban találkoztok, ne szakíts. Az igazán mély emberi kapcsolatok nagyon sok mindent képesek kibírni. Szerintem az a lényeg, hogy ne távolodjatok el. Keresd minden nap, és hogy ne érezze úgy, hogy zaklatod először mindig kérdezd a napjáról, meg az ő érzéseiről, dolgairól, de az is nagyon fontos, hogy te ugyan úgy el tudj neki mondani bármit. A barátom azt mondta nekem, ha egy fiú szeret egy lányt, akkor a lány beszélhet akármilyen butaságról, a fiút nem fogja untatni. Ha vonzódik hozzád, akkor nyugodtan elújságolhatod, hogy vettél egy akciós bikinit (az ilyet is lehet számára érdekes vagy humoros köntösben előadni) például. Ha találkoztok személyesen akkor pedig ne legyenek gátlásaid, merd kimutatni és megélni amit érzel.
2011. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Beszélünk legalább 2-3 órát minden nap. Kérdezi, hogy milyen napom volt, én elmesélem mik történtek, és ő is mesél néha a munkahelyéről.

De talán te fogalmaztad meg a legjobban, egyikünk sem meri teljesen sem kimutatni sem megélni ezt az egészet, pedig tökéletes lehetne.

2011. júl. 27. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:

távkapcsolat több részről is szar.

nem tudod mit csinál a pasid.

napi 2 3 ora beszelgetes melegágya a megcsalasoknak:D

miért akarna egy dolgozo férfi egy iskolás lánnyal járni mikor elvileg az kéne a vágyának lenni h összeköltözni egy csajjal minél előbb.


tehát ezeknek a kapcsolatoknak a veszte a nagy szabadság, ez persze rád is igaz nem csak a pasik csajozosak hanem forditva is. nem akarlak elkeseríteni, nekem volt már távkapcs, és semmi értelmét nem látom.

2011. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ottesz ***** válasza:
Szerintem nincs mitől félned, naponta tudtok beszélni. Mi 2200 kilométerre vagyunk egymástól, én otthon dolgozom a barátnőm külföldön. Öt hét múlva hazajön egy napra és utána megy is suliba, jaj és nyolc hete ment el. Szóval amint hazaért el is megy, igaz nem olyan messzire de megint 360 kilométerre lesz tőlem. Suliból megint nehéz lesz, mert az út költséges és hosszú. Mi alig tudunk beszélni, nagyjából semmit se tudok róla. Hiszed, nem hiszed imádom csak félek, hogy az idő mindent tönkre fog tenni. Hogy ünnepekkor fogom látni az megint nagyon lehangoló, pár nap fél évente... Ezt csak azért írtam, hogy örülj annak ami van. : ) 19F
2011. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kettővel előttem szólónak írnám, hogy már ne haragudj, de ha te azért nem bízol a társadban, mert messze van tőled, akkor rég rossz. A bizalom nem távolság kérdése, vagy érzem és meggyőződésem, hogy a párom hűséges hozzám vagy megette a fene. Aki meg akar csalni, az a szomszéd házban is meg tudja tenni, nem kell messzire mennie érte.
2011. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!