Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves olvasók! Tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves olvasók! Tudom, hogy segíteni nem tudtok de a véleményeteket kérem! 18 vagyok a barátnőm 27. Két éve együtt vagyunk, tökéletes álomkapcsolatunk volt, az utóbbi 2-3hétbe viszont borzasztó. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A barátnőmön nem látszik, hogy szeret. Távolságtartó és rideg velem. A szex tökéletes igazából minden rendben van/volt. Nem tudom mi az oka a viselkedésének, de nekem fáj. Én sem vagyok a régi, de ő nagyon más lett. Velem lehet a hiba? Mindent úgy csinálok ahogy eddig mégis. Tapasztalatokat, meglátásokat és véleményt kérnék. Köszönöm előre is.

2012. jún. 19. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ő már komoly kapcsolatot akar mármint úgy értem férjhez menni stb és egy 18 éves sráctól ezt még nem kaphatja meg..
2012. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csegi89 ***** válasza:

Én 22 vagyok a barátnőm 32. Másfél éve vagyunk együtt. A korkülönbség kb. ugyan annyi...Hát elég kevés infó áll rendelkezésünkre, ebből nehéz megmondani, hogy mi lehet a baj. De ilyen korban már vannak annyira érettek a nők, hogy mindent meg lehet velük beszélni,, ne félj, ülj le vele beszélgetni és egyszerűen kérdezz rá.

22F

2012. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.De szerintem is az lehet,hogy most gondolkozott el igazán a jövőn...
2012. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőekkel egyetértek. A lányoknál ebben a korban jön el a babapánik...
2012. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát Ő tőlem szeretett volna babát,már fél éve próbálkoztunk is,csak nem igazán jött össze.Nem tud teherbe esni sajnos.Az eljegyzésen is gondolkodtunk már nagyon sokat,de most ebben a helyzetben erről letehetek.Leültem beszéltem vele és aztmondta,hogy nemtudja,hogy szeret-e.Meg,hogy lehet csak egy átmeneti állapot mert nem mindig ugyanúgy szeretünk.DE engem akkor is zavar,hogy így viselkedik.Kérdezzetek nyugodtan válaszolok mindenre.Ha privátba valaki beszélgetne velem erről az is írja meg és adok elérhetőséget.
2012. jún. 20. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!