Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem a főnökömmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a főnökömmel. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Kezdő ápolónő vagyok, és összejöttem az osztályvezető főorvossal. Még suliba jártam, mikor elkezdtünk tetszeni egymásnak, de akkor úgy voltam vele, hogy kicsinálnának a kollégák, meg az osztálytársak idegileg. Rohadtul nem érdekel, hogy mi van a neve előtt, akkor is, ha ez hihetetlen. Szeretem, és kész. Saját maga miatt. Szakvizsga után elkezdtem dolgozni az osztályán (januárban), és két hónapja együtt vagyunk. Persze most mindenki engem utál, azt hiszik, hogy valami hatalommániás ribanc vagyok, pedig igazából semmi előnyöm nem származik ebből a kapcsolatból, semmi előnyös megkülönböztetés nem ér, ugyanúgy dolgozom, mint mindenki más, sőt nekem jobban kell teljesítenem, mert velem így kritikusabb a főnök. Mi tegyek? Hogyan illeszkedjek be a kollektívába, és hogyha értessem meg a többiekkel, hogy nem érdekkapcsolatban élek?
2012. máj. 22. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ja...
2012. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mit foglalkozol másokkal?
2012. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
tudod, ha nem érdekkapcsolat lenne, nem gondolkoznál ezen ennyit, ez pszichológia. paranoiás vagy, lehet senkit sem érdekel, csak mivel legbelül tudod, hogy ez igaz, ezért rosz a lelkiismereted és egyfolytában ezen agyalsz. lazíts relax
2012. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az egészségügy egy olyan szakma, pláne a fekvőbeteg ellátás, ahol elég szoros munkakapcsolatot kellene kialakítani a kolleginákkal. De így elég nehéz dolgozni...
2012. máj. 22. 21:18
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne is törődj velük, szard le őket.
2012. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem foglalkozni másokkal, de egyszerűen kiutálnak a munkahelyemről. Verbálisan, és tettekkel is. :)
2012. máj. 22. 21:19
 7/21 anonim ***** válasza:
De hogy tudták meg mások, hogy együtt vagytok? Én titkoltam volna....
2012. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Rib@nc!
2012. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
23 éves felnőtt ember vagyok, nem fogok bújkálni. :)
2012. máj. 22. 21:21
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal aztán kész:)Sztem sokkal nagyobb dolog, hogy amint végeztél a sulival még állásod is lett...
2012. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!