Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem ez a srác?

Figyelt kérdés
1 hónapja járok egy sráccal,én 16 vagyok,ő pedig 26.Nem tudom,hogy mit csináljak vele,egyszerűen nem látok át rajta..Nem tudom,hogy most tényleg szeret,vagy csak leakar velem feküdni..azt mondta türelmes lesz..nagyon rendes fiú,sok ismerősöm megmondta,de nem tudom..kor szerint idős is hozzám,de alapjában viszont nem..tökre összeillünk. meg ugyanaz a gondolkodásmódunk..nem tudom mit csináljak..mennyire gondolhatja komolyan..pedig elkéne döntenem,mielött jobban beleszeretnék..nem tudom mennyire gondolhatja komolyan,már a szüleinekis bemutatott..velük is tök jóba vagyok
2012. jún. 20. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy szeret,de szex nekul nem fogja ki birni sokajig
2012. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom,hogy mit csináljak vele,egyszerűen nem látok át rajta"


Akkor szerinted mi, akik személyesen nem ismerjük átlátunk rajta? :D Na, az ilyen csajok mint te, tipikusan csak arra jók, hogy hülyítsék őket...

2012. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26 éves. Szexre vágyik. Nem rossz, teljesen normális értelemben mondom. 1-2 évig nem fog várni. Még ha türelmes, akkor sem. Ez az életének már szerves része. Előbb kap agyvérzést... erre azért számítanod kell. Az pedig, hogy tetszel neki, az érthető. De 1 hónap az 1 hónap... erre még nem alapoznék. A fontos az, hogy semmi oylat ne tegyél, ami NEKED nem esik jól! De sorra kerül a szex téma, nemsokára. Még max. 1-2 hónapot adok. Többet nem (és akkor tényleg k urva rendes a srác).
2012. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Figyelj, dugsz vele, meg elvagytok. Ennyi lesz a kapcsolatotok, semmi több.

Ő 26, nemsokára családot akar, mondjam tovább?...

2012. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, hogy az ilyen lúzerek, miért lesznek pedofilok, csak mert nem sikerül korukbeli nővel összejönni...
2012. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 okoska31 ***** válasza:

egyáltalán nem biztos, hogy családot akar. és az is lehet, hogy tényleg kibír még kb. egy évet szex nélkül.

Te ismered. Mi nem. Neked kell tudni eldönteni. Ha a szüleinek bemutatott, azért az már jó jel szerintem

2012. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!