Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel hosszú hónapok óta szemezek, ő kezdte a szemezést,mindenki szerint nagyon tetszek neki,nincs barátnője, de a környezete szerint gyáva, azért nem mert irányomba lépni (odajönni hozzám, pirul, ha a közelembe ér..stb.). Egy több órás szemezés után ezt meguntam és a barátnőim unszolására, megszereztem a mobilszámát, írtam neki egy smst, hogy nagyon tetszik nekem,aláírtam, így tudja ki vagyok. Csak ennyit, semmit többet. Nem válaszolt. Akkor minek hitegetitek a csajokat hónapokig hosszú flörtökkel, szemezéssel, és ha végre lép a lány, akkor meg még választ se kapunk?

2012. jún. 20. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiteget téged? Azzal, hogy néz? Úristen...
2012. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XD
2012. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Ülj le 1-es.
2012. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Durva a dolog, az biztos...
2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mocskos büdös szemét bunkója pfúj, hogy rohadna meg az összes ilyen szemét férfitársam, hónapokig szemez aztán még válaszolni is b.szik. Minek hitegeti a csajt biztos csak játszadozott veled aztán most azt meséli mindenkinek, hogy "Hónapokig szemeztem egy csajjal nagyon kész volt közbe szemeztem jobbra-balra." barátai meg biztos bátorítják, hogy "de kemyén vagy" "nagyon ott vagy a szeren" meg hasonlók. (aki nem érti az iróniát ezt a kommentet se)
2012. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 galen malek ***** válasza:
Te hónapokig szemeztetek? Nekem kb 5 másodperc kell a gondolattól a felállásig és eben az is benne volt hogy milyen pózokban akarom vele és hányszor ... Amúgy meg menny oda smárold le ha nem tetszik neki akkor durr 1 füles és hagyd faképnél ennyi majd ráeszmél hogy valamit rosszul csinál nem értem hogy a mai csajok miért nem kezdeményeznek mondjuk annak a neveltetés meg a hülye tv meg reklámok lehet az oka szerintem
2012. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 galen malek ***** válasza:
xD
2012. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezért nem kéne minden pasit beskatulyázni. Nem minden pasi ilyen kis nyápic. Léteznek még férfiak is a világon, inkább őket kéne nézned. és nem hónapokig csak szemeztek, hanem 10 perc után ő kéri el a számod. A pasik egyébként nem szeretik ha egy csaj tud utána, inkább forditva kéne nem gondolod?
2012. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!