Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csináljátok ezt? Illetve miért csinálhatják ezt bizonyos fíúk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Az a problémám h még nem közeledett egy fiú sem felém normálisan.Mindig ha tetszettem egy fiúnak bunkózott velem valamikor már messzire is mentek ami bántott és utólag mindig másoktól pl:osztálytársaktól tudtam meg h szerelmes belém az adott fiú.De én akkor már nem akartam járni velük pont ezért.Utána meg én vagyok a gonosz.Egyébként csendes vagyok normálisan öltözök és még bulizni se járok.Mivel provokálom ezt ki?Sok fiúnak tetszettem már de majdnem mind ezt csinálta.Más lányoknak is így"udvarolnak"bizonyos fiúk.Miért?Ja nem vagyok dedós 17 éves vagyok.
2011. jan. 21. 19:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
56%
mert ha valaki normálisan közeledik egy csaj felé akkor általában a csajok nagyképüek lesznek és érdektelenné válik nekik a fiú mivel nemtalálnak benne semmi izgalmat.
2011. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert még nem találkoztál egy normális sráccal, aki képes lenne kinyögni agresszivitás nélkül, hogy mit akar tőled. Egyrészt számít nekik a haverok véleménye, mert ugye bár előttük beégni cikibb, mint bántani egy lányt. Másrészt meg még nem nőttek ki a gyerekkorból...
2011. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Mert néhány gyökér(nem tudom másképp nevezni őket) tinifiú kitalálta, hogy a lányok azt szeretik, ha bunkók a fiúk. Ha egy kicsit is gondolkodnának, rájönnének, hogy enyhén tévednek. Sajnos nem tudsz vele mit csinálni. Egyszer ők is felnőnek, és rájönnek, hogy mi is a helyzet.
2011. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Engem például sokan normálisnak tartanak. Sőt, kaptam már azzal kapcsolatban negatív(!) kritikát is, hogy túl komoly vagyok. (Bár tudom, ezen ma már meglepődni sem érdemes...)Értem ezalatt azt, hogy soha nem bunkózok senkivel és egyéb hasonló. Lehet, hogy én olyan vagyok aki például megfelelne az igényeidnek, (legalábbis a viselkedést illetően). A probléma csak az, hogy a normális viselkedésem és életmódom mellett túl félénk vagyok...
2011. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
19:18 Szerintem maradj is ilyen, így vagy jó. A félénkség pedig egyáltalán nem gond! ;)
2011. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
De hogy konkrétan a kérdésedre is választ adjak, szerintem egyszerűen a rossz neveltetés az oka. A mai szülők magasról tesznek a gyerekre, akik az internet és a tv előtt ülve ezt látják, ezt "tanulják" és sajnos alkalmazzák is.
2011. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
49%
Talán neked is közeledni kéne a fiúk felé, erre még nem gondoltál?
2011. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

19:21

Köszönöm szépen, jóleső érzés, hogy vannak még olyan emberek a világban, akik tudják értékelni a hozzám hasonlókat :)

2011. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
De ha ezt csinálják ne én legyek már a szemét ha nem járok az ilyen gyökerekkel aztán persze ráfogják arra h sz@rul néznek ki.Azért mert tényleg nem valami adoniszok de nem érdekelne ha normálisak lennének.Attól mert valaki az olyan fiúkat nézi aki menő én speciel pont nem mert csak egy normális kapcsolatot akarok normális pasival aki nem bunkó velem meg elfogad és szeret de ezt manapság már senkitől nem lehet megkapni tiniként!Miért hiszik azt h ez kell nekem mtért nem esik már le h ezért utasítom őket vissza?Milyen gyökér felfogás ez h egy lánnyal bunkónak kell lenni?Akkor ismerjék meg a lányt elötte ha tetszik nekik h milyen tipusú mert én spec.RÜHELLEM HA BUNKÓK VELEM ÉS NEM FOGOK JÁRNI AZZAL AKI ELÖTTE CSAK B@SZTATTOTT ORRBA SZÁJBA MEG LEÉGETETT mint a sz@rt a semmiért aztán meg sírnak h gonosz vagyok h nem jártam velük!
2011. jan. 21. 19:27
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
Mert neked is közeledni kéne meg elmondani, hogy most ven-e esélye szegény gyereknek nálad vagy nincs, gondolom te nem jelzed ezt, így bunkón reagálnak mert nem vagy képes közölni, hogy most mi is van, így nem tudják, hogy nyomuljanak tovább vagy bebukták nálad.
2011. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!