Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MammaMia kérdése:

Nem szeret engem vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Van egy barátom ,akivel 4 éve együtt vagyunk.Most jöttünk újra össze(szakítottunk,és ő mással volt egy ideig én meg nem). Mióta újra összejöttünk megígértem neki,hogy türelmesebb leszek,és jobban kimutatom menyire szeretem.

Ki is mutatom neki mindig a kedvében járok,de ő mégis bunkó velem.Régen az volt a baj ha nem találkozunk,most meg az a baj ha igen...Zavarja ha elsírom magam,mert rettentően fáj ,hogy annyi rossz után amit átéltünk(és higgyétek el nem semmi dolgokat bocsájtottam meg) még mindig nem becsül meg,és elhanyagol.Ha sírok csak azt mondja ne nyivákoljak,menyek addig ki vagy valami.Ő 20 én 19.Mit tegyek?Beszélgetni nem akar róla mert ő már ezt unja...Kérlek segítsetek:((


2012. jún. 20. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba... Ez egy igazi tahó. Jobb lesz neked nélküle, így csak szenvedsz.
2012. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez a pasi nem szeret téged, és amúgy is egy bunkó. Keress jobbat.
2012. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen bunkó... Szerintem keress mást, az nem jó, ha az miatt sírsz, akit szeretsz!
2012. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Abszolut nem reagalod tul,ez a pasi egy bunko,nem erdemes ra pazarolnod az idod,kapsz majd olyant,aki megbecsul es szeret hidd el!!!
2012. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
annyira rosszul érzem magam..itt vagyok érettségi szóbeli előtt,és csak lehúz ezzel...előbb felhívtam és csak azt mondta hogy hagyjam aludni...
2012. jún. 20. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
àààh, hagyd szerintem! Nem ér semmit a sràc, jobbat érdemelsz! Nem biztos, hogy jo ötlet lett volna ujra összejönni! Oka volt annak, hogy szakitottatok....!!
2012. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!