Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért változott ekkorát a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)Megpróbálom nagyon röviden leírni a problémám.

Tehát. 4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és az utóbbi 1 -2 hétben nem volt olyan kedves velem, sokat vitáztunk, ideges volt,sms-ben csak éppen leírta amit el szeretett volna mondani, és se puszi se pá. Ez így volt még ma délelőtt is. Délután viszont írt egy sms-t amiben olyan volt,mintha ki cserélték volna. Szeretlek édesem és a hasonló dolgok. Soha nem volt ilyen kedves velem. Este is ugyanígy viselkedett, udvarolt. És az a fura, hogy egyik pillanatról a másikra, és nem tudom hova tenni ezt a hatalmas változást. De Facebook-on meg valami lánynak a sulijukból, több képét is lájkolta,közben eddig egyáltalán nem voltak jóba. Már mindenre gondoltam,hogy mi ez a nagy furcsaság,elég rossz előérzetem van és szeretném kikérni a véleményeteket erről! :)


2012. jún. 20. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rossz hetei voltak.
2012. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De SOHA nem volt ilyen ...
2012. jún. 20. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
A lájkolás még nem jelent semmit, össze is haverkodhattak... szerintem vagy jó a megérzésed, és azért túlontúl kedves, mert lapít valami miatt, vagy pedig feltűnt neki valami égi csoda folytán, hogy eddig milyen volt, és most próbálja bepótolni a lemaradást... végülis ez is lehetséges, h később eszedbe jut, h vkivel nem úgy viselkedtél, mint kellett volna, de h srácoknál van-e ilyen, ki tudja...? :))
2012. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gyanús, hogy megcsalt. Vagy csak úgy nézett ki, hogy sikerül megcsalnia, de végül mégsem jött össze neki így visszatáncolt hozzád.

Vagy csak stresszes időszakon van túl.

2012. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De... Miért olyan fontos az a kib@szott facebook?

Most ha van egy barátnöm, és egy csaj fotói tetszenek, akkor nem is lájkolhatom? Egy kapcsolat nem a lájkokról meg a megosztásokról szól, ennek ehhez semmi köze....

Lehet hogy valami baj van, mondjuk a családjában. Nekem most akarnak válni a szüleim, és azt vettem észre hogy mindenkivel nagyon szemét módon bánok, pedig nem érdemlik meg... Söt, nem is veszem észre, csak utólag.

Kérdezd meg mi a baja.

2012. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
23:09 én is ez a két lehetőség közt vacillálok... :/ és azért nem mindegy.
2012. jún. 20. 23:12
 7/13 anonim ***** válasza:

AZ ÉN PASIM UGYANEZ!

van hogy nagyon bnkó, és semmi se érdekli, van amikor meg rámmászik, babusgat :O

2012. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor te át érzed a helyzetemet :/
2012. jún. 20. 23:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is átérzem. Az én pasim egyszer volt velem nagyon bunkó. Egyszer...:D Közöltem vele melegében, hogy nem tűröm ezt a viselkedést.

Egyébként ha valaki így huzamosabb ideig tahó, akkor valami baj van. Kérdezz rá mi történt vele abban a két hétben. Próbáld meg kipuhatolni, hogy voltak-e családi problémái, munkahelyi vagy iskolai nehézségek, stb. Az nagyon gyanús mindenesetre ha ez előtt tényleg soha nem volt ilyen kedves veled:D Csak jóvá akarta tenni a bunkóságát. Ez nem is gond, csak ugye mi volt a bunkóság oka.

2012. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
féltékennyé akar tenni, hogy visszafogadd, mert rájött, hogy kedvel, és csúnyán bánt veled az utóbbi időben.
2012. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!