Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg (anélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg (anélkül hogy elrontanék ezzel valamit), hogy érez-e irántam valamit?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves srác vagyok, körülbelül egy hónappal ezelőtt a szembeszomszédban lakó, 18 éves lány rámírt facebookon, hogy még sosem beszéltünk (ami így is van), és hogy lenne-e átmenni hozzájuk beszélgetni, és hogy lekísérném-e a tóra (apjának új barátnője van, aki a tónál lakik, hozzá kell eljárogatnia napi szinten..). Le is sétáltunk párszor, amikor csak hívott és beszélgettünk, bár elég döcögős volt a dolog (azóta is az), magától nem nagyon nyílik meg előttem, nem szeret beszélni, így igyekszem nyílt kérdéseket feltenni, nem pedig eldöntendőeket. Azóta eltelt a szűk hónap, most lett vége az év végének, szóval tanult elég sokat, nem is zargattam, mostanában pedig kijárunk futni és majd úszni is együtt, nemrég pedig egy beszélgetés alkalmával megmondtam neki, hogy nagyon tetszik nekem, és megkérdeztem tőle hogy lehetünk-e több mint barátok (tudom, talán elkapkodtam, de annyira tetszik nekem, facebookon is mikor rámírt, megkérdezte hogy "éés őő barátnőd van? :$ :)"). Se igent, se nemet nem mondott, ha jól emlékszem valami olyasmit mondott hogy majd idővel még az is lehet, vagy valami ilyesmi. Most pedig nem tudom, hogy kihűlt az egész, már nem keresi magától a társaságomat, így én megyek át hozzájuk naponta, elhívtam moziba, igent mondott, szóval reménykedem, viszont nem tudom, mit érezhet irántam, mert nem sokat beszél magától, nekem kell folyton kérdezgetnem és ez kicsit rosszul esik. Bocsánat így utólag is hogy bőre eresztettem a mondandómat, csak szerettem volna ha az előzményekkel valamilyen szinten tisztában vagytok, és ennek fényében válaszoltok. A kérdésem tehát az lenne, hogy szerintetek hogyan kérdezhetném meg tőle, hogy érez-e irántam valamit? A komoly válaszokat előre is köszönöm :) 22/F
2012. jún. 20. 23:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Drága barátom már ne is haragudj, de kishíján az egészet tönkrevágtad. Ilyet, hogy tetszel nekem, meg hogy lehetne e több nem kérdezünk meg SOHA. Mivel csak úgy magától rád írt ezért nyilvánvaló, hogy bejössz neki, az otromba kérdéseiddel azonban sikeresen csökkentetted a vonzalmat. Ne is rágódjunk a múlton, mert felesleges. Ne feledd, te egy domináns férfi vagy, aki nem igazán akar összejönni senkivel. A te életed így is tökéletes, a nő maximum csatlakozhat hozzád. A randira meg ne úgy menj, hogy, jajj most mi lesz ha nem sikerül. Te elmész a randira, meglátod mit tud neked nyújtani ez a lány. Megnézed a hibáit, az előnyeit. Ha úgy gondolod, hogy minden oké benne, akkor megjutalmazhatod egy csókkal. Innen remélem nem kell részleteznem ;)
2012. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak érted, a mozi azért egy kicsit fényesebb hely, mármint nem rendetlen vagy mocskos a szobám, de azért az csak egy meghívás, magasabb rangú mintha csak áthívnám. Na ez elég hülyén jött ki, de értsd jól :D Kérdésem lenne, hogy hogyan tegyek lépéseket felé mondjuk film után, beszélgetés közben? Tudom, béna kérdés, de nem szeretnék semmit elrontani amíg esélyeim vannak kilátásban :) Szóval ha lenne pár hasznos tipped, tanácsod, nagyon szívesen venném őket :)
2012. jún. 20. 23:59
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igaz, nem tartom magam dominánsnak, egy egyszerű srác vagyok, kapcsolatra pedig jóhogy szükségem van.. Valóban, azzal a kérdéssel lehet tönkretettem mindent, ezért szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet ezt (ha még lehet), feljavítani?
2012. jún. 21. 00:02
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értetted TheLutris95 válaszát! Talán a domináns nem a legjobb szó, de a határozottság elvárható a férfitől.

Mikor megismertem a barátnőmet, akkoriban zárta le a kapcsolatát. Az előző barátja pedig ismét próbálkozott. Azt láttam, hogy valami nem OK, de nem tudtam a részleteket. Nem is érdekelt. Az tudtam, hogy nincs normális kapcsolata, ennyi elég volt.

Nem kérdeztem, hogy tetszem-e neki, mert tudtam, hogy tetszem.

Nem kérdeztem, hogy lehet-e köztünk valami, mert tudtam, hogy lehet, hiszen tetszem neki.

De azért sem kérdeztem, mert azt mondta volna, hogy nem.

2012. jún. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, azzal a kérdésemmel nagyon lerontottam a dolgokat, de már nem tudom visszacsinálni, ügyelek rá hogy amikor együtt vagyunk jól érezzük magunkat, és majd csak kialakul magától valami :) Úgy néz ki nagyon erőltetni és siettetni akartam a dolgokat :S
2012. jún. 21. 07:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló leírta a lényeget másképpen. Ami pedig a dominanciát/határozottságot illeti. A nők a domináns és határozott férfiakat szeretik, pont. Nincs kivétel. Neked pedig iylenné kell válnod, hogy sikeres lehess a nőknél. Ilyet meg mégeszer eszedbe se jusson megkérdezni, hogy tetszem e neked, meg lehet e köztünk valami, Nyilvánvaló, hiszen ő kereste a társaságodat. Ami pedig a csókot illeti: ha nem engedi,hogy megcsókold, az nem jelenti azt, hogy nem csókolhatod meg. Azt jelenti, hogy: Most még nem engedem, próbálkozz később.
2012. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat! :)
2012. jún. 21. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!