Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok, hölgyek ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok, hölgyek ti jobban vonzódtok a magasabb férfiakhoz mint az alacsonyakhoz? bővebben lent!

Figyelt kérdés
És mit néztek meg egy pasin amikor kiszemeltek valakit!:) Előre is köszönöm hölgyeim :)!

#puszi !
2012. jún. 20. 23:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
^^ Én csak leírtam azt amit eddig tapasztaltam, és kész.Az ő dolga, hogy miként könyveli el magában. Ez ha a kicsi lelkednek nem tetszik, arról nem tehetek.. A hangnemed minősíti a minimális intelligenciád de ez nem ehhez a témához tartozik
2012. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
63%

Szóval ha valaki neten, személytelen társalgásban néha elejt egy-egy trágár szót, akkor az azt jelenti, hogy nem lehet intelligens. Aha, köszönjük, Mester! :)


Szerintem meg arról van szó, hogy egy végletekig pesszimista szerencsétlen vagy, aki nem tud összeszedni egy nőt, és ezt rákeni a magasságára. 172 centi közel sem annyira kirívóan átlagtól eltérő, hogy ezzel bármit is lehessen magyarázni.

Bocs, ha kicsit durván nyilatkozom, csak igyekszem az ilyen önsajnálóknak felnyitni a szemét, és az finomkodva nem fog sikerülni sosem. Szedd össze magad, kapard össze az önbecsülésed, és majd akkor lesz esélyed nőt szerezni!

2012. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Kedves 23-as köszönöm de 187-centi vagyok csak kíváncsi voltam. és szerintem se kösd le magadat .172cm-az nem annyira alacsony! :)
2012. jún. 26. 22:17
 24/24 A kérdező kommentje:
Amúgy Magyarországon az átlagmagasság 175cm!
2012. jún. 26. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!