Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok, hölgyek ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok, hölgyek ti jobban vonzódtok a magasabb férfiakhoz mint az alacsonyakhoz? bővebben lent!

Figyelt kérdés
És mit néztek meg egy pasin amikor kiszemeltek valakit!:) Előre is köszönöm hölgyeim :)!

#puszi !
2012. jún. 20. 23:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Az ízlése miatt még senki sem buta ribanc.
2012. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
11-es: Ne haragudj, ha beletiportunk a lelkedbe, a kérdező az őszinte véleményünket kérdezte szerintem. Egyébként akkor mi van a 200 kilós lányokkal? Gondolom elsősorban te sem a 200 kilós 2 méteres lányokhoz vonzódsz, nem ez az ideál mostanában. Ilyen erővel te is buta ribanc vagy, mert nem jótékonykodásból jársz egy lánnyal, hanem mert vonzódsz hozzá. Mellesleg ez csak a külsőre vonatkozó kérdés volt, ha valakit szeretsz nyilván nem ez a mérvadó.
2012. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15 os. Teged sem az eszed miatt tartanak. Ha valakit szeretsz nyilvan nem ez a mervado. Csak az a baj kedves okoska, hogy ahhoz hogy megszeresd ahhoz szukseges hogy ne 163 centis legyen a pasi, mert nem fogod akkor pasinak tekinteni. Ha megvan a magassag meg minden mas, akkkr mar tenyleg mindegy. De addig el is kell jutnia egy pasinak es 163 centivel ez majdhogynem eselytelen.
2012. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

Csak tudod, kedves 16-os, ha egy alacsonyabb pasinak jó kisugárzása van, és magabiztos, akkor nagyobb esélye van, mint egy magasabbnak. De ezzel a hozzáállással nem sokra mész szerintem. De azon, hogy egy átlag csajnak INKÁBB a magasabb pasik jönnek be, mert ez az ideál (ahogy nőknél is a szép cici, formás fenék, formásan vékony az ideál legtobb esetben), ne sértődj már be könyörgöm.. :D

Neked is van egy ideálod csajban, de ha valakinek jó a személyisége, akkor nyilván ő fog neked tetszeni.

Nekem is volt már alacsony barátom, nagyon jó személyisége volt, és magabiztos is.

Szerintem hagyj fel ezzel a megkeseredett dühös hozzáállással, de csak egy tipp ;)


15-ös voltam (tudod akit szerinted nem az eszéért tartanak ;)

2012. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%

Kedves 15-ös!


Nem az a gond, hogy a nálam magasabb lányok esztétikai ízlésének nem felelek meg, hanem az, hogy a velem egy magasságú, sőt nálam alacsonyabb hölgyek is a 180 cm magas és afölötti férfiakhoz vonzódnak.


Másrészt különösen és módfelett elkeserítő, hogy a testmagasságnak aránytalanul nagy szerep jut a párválasztásban; elég csak néhány társkereső oldalon körülnézni. Hogy egy férfi mennyire tud szeretni egy lányt, mi mindent tudna adni neki, emellett milyen értékeket képvisel, ez a nőket teljesen hidegen hagyja.

Ráadásul míg a kommunikációs készség, a műveltség vagy akár az izomzat fejleszthető, addig a testmagasságon képtelenség módosítani.


Jaj, és ne nevessetek néhány férfi általatok számtalanszor porba taposott önértékelésén.


11-es voltam.

2012. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj, nyilván van egy alap ideál, férfiaknál ez a magasság, izmosság, lányoknál a Jessica Alba alak kb. De ez nem azt jelenti, hogy aki nem felel meg ennek már halálra van ítélve. Egyébként pont egy ilyen 160-165 centis srác tetszett nekem nagyon nyáron, meg kavargattunk is, és a társaságból mindenki érte volt oda! Miért? - mert szerintem totál leszarta a magasságát, hatalmas önbizalma volt, és jó kisugárzása. Férfiaknál ez a meghatározó. Csak ez a sértődöttség és a rib ancozás nem túl érett reakció arra, hogy egy kérdésre őszintén leírtuk a véleményunket. Tehát amikor azt írtad, hogy egy 163 centis fiúnak már esélye sincs, az nagy tévedés, nyilván a kisugárzásával jobban kell tarolnia, mint egy magas izmos tipikus jó pasinak, de a saját példámból kiindulva egy alacsony srác is simán lehet a társaság legjobb pasija.


15-ös voltam

2012. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös, alighanem félreértettük egymást.


Az igazi gond nem az, ha valakinek komoly problémái vagy fogyatékosságai vannak, hanem az, ha nincs módja változtatni azokon.


Egy 200 kilós hölgyemény némi diétával, mozgással és akaraterővel lefogyhat, de egy 163 cm-es fiú sohasem lesz 180 magas.

2012. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Igazad van ebben, bár lányoknál is vannak hiányosságok, amik nem orvosolhatóak, pl. nem túl szép arc stb. (oké plasztikai sebészet, de erre nem telik mindenkinek)

Minden esetre a lényeget leírtam az előző kommentben: magabiztossággal egy alacsonyabb fiú is lehet a legvonzóbb fiú a társaságból, és elég jó csajokat kaphat meg( nem feltétlen magamról beszélek, de tény, hogy több magasabb, ráadásul helyesebb fiú is próbálkozott akkor, mégis a 160 centis srácot választottam)

Elhiszem, hogy idegesítő, hogy ez az ideál, és aki nem így születik, az nem tud ezen változtatni, de aki leszarja, és továbbra is nyerőnek érzi magát, az el fogja érni amit akar.


15-ös

2012. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Alacsony férfiként elég nagy szívás az élet. Hátrányban vagyunk az élet minden területén (egészség, munkahely, párkapcsolat). Kérdező próbáld ezt elfogadni,egy 180cm-es pasival úgysem tudsz versenyezni, mindig ők a nyerők. Ezen nem tudsz változtatni, inkább kösd le magad valamivel, és akkor nem fogsz ezen hánykódni.

pá! egy alacsony (172cm) sorstársad.

2012. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%

Mondd, utolsó, Te elmebeteg vagy?

Milyen jó tanács bmeg...:DDD "Kösd le magad valamivel!". Nem az, hogy próbálkozzon esetleg, mert lesz lány, aki igenis így fogadja el, és így fogja szeretni...:D Jó nagy suttyó lehetsz, ha így megpróbálod letörni a másikat a saját nyomorod miatt (amúgy a 172 centi nem is olyan alacsony).

2012. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!