Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időre rá mondtátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időre rá mondtátok ki a kapcsolatban párotoknak a "szeretlek" szót?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
82%
Én 3 hét után,de már előbb éreztem,hogy szeretem csak meg akartam várni,hogy ő mondja ki előbb!Visszagondolva butaság volt várni,mert ha szereted azt nem kell titkolni és biztos neki is jól fog esni,ha kimondod!
2009. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
kb egy honap:)
2009. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat nincs a sulinkban magyaróra
2009. júl. 6. 15:18
 4/22 A kérdező kommentje:

Ez a kommentár az elsőnek ment, de már törölve lett.

:)

2009. júl. 6. 15:18
 5/22 anonim válasza:
85%

Szia!

Mi a párommal a második randin egyszerre, persze véletlenül, de nagyon jól jött ki. Azóta házasok vagyunk, és babát várok!

2009. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Felesleges kimondani! Ezek csak szavak, nem jelentenek semmit. Ellenben ha érzi a másik, hogy szereted, az annál többet jelent és nincs is szükség szavakba önteni.........
2009. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
55%
Első vagyok!ez most nekem szól vagy volt előttem már valaki és neki?Mert,ha nekem akkor nem értem!
2009. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

3 hét után...

Összejöttünk (ő már szerelmes volt belém akkor is), és 3 hétig nem voltam biztos benne, hogy mit érzek. Szakított velem, mert nem érezte, hogy szeretem. Másnap a munkahelyén felkerestem, és kimondtam neki, hogy szeretem. Azonnal kibékültünk :)

2009. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem, én voltam az 1., annyit írtam, hogy: "szót!"

Bocs kedves Kérdező, nem tudhattam, mi a helyzet.

2009. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
még soha nem jöttem úgy össze senkivel hogy később lettem belé szerelmes. a mostani párommal egy évig "készítettük fel" egymást az együtt járásra, rengeteget találkoztunk, beszélgettünk stb, aztán kimondtuk egymásnak hogy szeretlek és akkor össze is jöttünk:P
2009. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!