Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időre rá mondtátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időre rá mondtátok ki a kapcsolatban párotoknak a "szeretlek" szót?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

15:19--ezekt nem csak szavak.jól esik a másik félnek ha kimondja h szeretlek!!lehet h neked nem mert lehet h te nem is mondtad eddig a párodnak:S:S..

de én 2hét után.de ö elöbb ki mondta

2009. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
3 hónap után
2009. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan egy hét után. Mert már úgy is gondoltam. De előtte még senkinek se mondtam, neki viszont minden gond nélkül. És már 3 éve, hogy együtt vagyunk:)

18/L

2009. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Én kb másfél hónap után, egy vita alkalmával, de akkor lepattant róla. Sajnálom, hogy így alakult... Ő meg nekem úgy a második hónap körül, mikor kihúzott alólam egy széket én meg beütöttem magam, és akkor mondta ölelgetés puszilgatás közben. Nagyon meghatódtam :) De aztán utólag mondta, hogy már akkor is szeretett, amikor összejöttünk. Van ez így :)
2009. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

2-3 honap után ő először,bár én hamarabb éreztem,neki idő kellett

ennek 2 éve,és azota is imádjuk egymást

22/L

2009. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Felesleges kimondani! Ezek csak szavak, nem jelentenek semmit. Ellenben ha érzi a másik, hogy szereted, az annál többet jelent és nincs is szükség szavakba önteni..."


Nem tudom mért pontoztátok le, szerintem teljesen igaza van. Mondani könnyű. Nem azt mondom, h soha nem jó hallani, de sztem ahol ez napi- heti rendszerességű, ott elveszik a szónak a jelentősége.

Én meg tudom számolni egy kezemen h hányszor mondtuk egymásnak a barátommal 1 év alatt, ennek ellenére _érzem_ h szeret.


20/L

2009. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az a komment az eredeti első hozzászólónak ment, aki már törölve lett. Nem neked. :)
2009. júl. 6. 17:27
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek!:)
2009. júl. 6. 17:29
 19/22 anonim ***** válasza:
73%

Mi a párommal az első napon kimondtuk, amikor összejöttünk, de előtte évekig a legjobb barátom volt. Én nem tudom, lehet, hogy valaki úgy érzi, hogy ha sűrűn mondják, akkor elkopik, de mi már két év alatt szerintem több ezerszer mondtuk egymásnak ezt a gyönyörű szót és nem érzem elkopottnak. Nagyon jól esik mondani is és hallani is. És nem sablonszerűen mondjuk, hanem tényleg szeretve... Van, hogy éppen filmet nézünk és 20 percig nem szólunk egymáshoz, mert a filmre figyelünk és akkor spontán valamelyikünk kimondja mosolyogva, hogy "szeretlek"! Hát, ez kimondhatatlanul jó érzés!

Írok is egy SMS-t a Szerelmemnek, hogy szeretem, mert most dolgozik...:-(

2009. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nekem 3 nap után:) Ő mondta először. 4 és fél hónapja vagyunk együtt. Már előtte, mikor másik barátnője volt, akkor akart velem találkozni, és kb 2hónappal a "nagy nap":) előtt beírta msn-en, hogy szeretlek..Akkor nem vettem komolyan, de most már tudom, hogy úgy gondolta. Szerintem sem kell minden nap mondogatni, mert végül már természetes lesz, és elveszti varázsát a szó.
2009. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!