Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiú frizurájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Traune kérdése:

Szerintetek a fiú frizurájának a megváltozása nagy hatással lehet egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
ismerősöm levágatta a haját eddig elég hosszú volt és most rövid és majd összeszarja magát úgy fél hogy barátnőjének nem fog tetszeni és hogy szakítás lesz az egészből vagy csak nem fog annyira probléma mentesen menni a kapcsolat. nektek mi a véleményetek? ha lehet komoly válaszokat írjatok :)

2012. jún. 21. 14:49
 1/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
82%
wow... komoly lehet a kapcsolat, ha ebből baj van...
2012. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, lehetséges hogy már nem fog annyira menőn mutatni facebookon a srác, ez már komoly szakító ok lehet... Istenem...
2012. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát most ő fosik a dolog miatt :D

eddig kb vállig érő haja volt most meg pár centis lett és csaj is eddig csak hosszú hajjal látta és elég nagy változás így :)

2012. jún. 21. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Most lehet hogy el fogtok ítélni, de ha megismerek egy srácot, akinek pl. normális haja van, és egyik napról a másikra punk frizkót csináltatna, vagy valami elborult idióta hajat, arra igenis rámehet a kapcsolatunk. Mert ha egy normális külsejű fickóval kezdem járni, akkor utána nem fogok egy idiótával.

A kérdező esetében pont fordítva van a dolog. A hosszú hajú pasinak végre megjött az esze. Én ennek csak örülnék, bár hosszú hajúval alapból nem is kezdenék.

2012. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem abból, ha nem úgy néz ki a srác mint ha lány lenne nem lesz ;)
2012. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem problémaforrás. Nekem is iszonyat hosszú hajam volt,és csak fogyott,és fogyott.. Igaz,nem volt akkoriban barátnőm,de merem állitani,hogy nem lett volna belőle probléma. Most rövid hajam van,sűrűn járok fodrászhoz,és olyan ember vagyok,aki mindig valami újat próbál húzni,nyiratkozás terén is igyvagyok. Barátnőm is van,ő nem itél el ezért(:
2012. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát bizony egy jól eltalált frizura állati sokat javít egy férfin :)
2012. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:

4. Igazad van, el is ítéltelek máris. Ha a barátod egyszer csak csinál valami totál merészet a hajával, már egyből idióta? Vagy csak azért kell, jól kinéző pasi, hogy ezzel menőbb legyél, hiszen a tied, és ez által biztos te is tök jó csaj lehetsz?

Mindegy, nem próbálok meg észérveket felhozni. De ha tegyük fel, az én barátnőm hirtelen kopasz lenne, szimplán megmondanám, hogy nem igazán tetszik, de ha neki fontos, hogy ilyen legyen akkor támogatom. Mellesleg előbb utóbb megunja/talál valami újat ami tetszik.

21/F

2012. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből nem lesz gond.Mikor összejöttem a barátommal nagyon hosszú haja volt,egy napon pedig jött értem motorral,azt hiszem még a sulihoz,fura is volt,hogy nem vette le a sisakot,mint máskor.Majd útközben lettem figyelmes,hogy hol a haja(se egy kósza tincs,semmi)?!:D

Ahogy hazaértünk,már vigyorogva vártam,hogy lekapja a sisakot.Phu,komolyan mondom,szerelmesebb lettem,mint valaha... :PAzóta a hosszú hajba bele nem egyeznék,röviddel sokkal helyesebb,viszont abból lehet bármilyen,próbált is már sokfélét. :)Szóval igen.lehet nagy hatással,legalábbis rám azzal volt,viszont teljesen pozitív értelemben. (:

2012. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!