Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23-éves srác vagyok. Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabeszzz kérdése:

23-éves srác vagyok. Több mint 1-éve vagyok együt a barátnömel, és kb.3-hónapja egyre jobban eltávoltodtunk egymástol?

Figyelt kérdés
Én szeretem teljse szívemböl? de öszintén nem érzem hogy ö is így érezne? és az utóbbi idöbe nagyon furcsa minden. Kevesem szex, csak hétvégén tudunk találkozni általább szombat, vasárnap. ilyenkor ott i alszom nála vagy forditva. van hogy semmi erotika nincs. eddig az volt a baja hogy nincs kedve mert keveset járunk el szórakozni. azóta minden héten, nap megyünk valahová. ?(dj, vagy csak pizzazni stb...) de ígysem változott semmi. ma azt mondta h akar beszélni velem hétvégén, nagy nehezen kiszedtem belöle hogy hiányzom-e neki, válasz nem. két hete beszélgetünk kettönkröl és szerelmi vallomás volt amit mondott. most meg minden az ellenkezöje. kérdeztem hogy készüljek-e fel a legrosszabra,(szakitásra) azt mondta nem. de a másik baj az hogy nem bizzom benne ugy érzem hogy van valakije, de okot nem adott rá hogy gyanakodjak. tudnátok tanácsot adni hogy mitévö legyek? köszi elöre is?
2012. jún. 21. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanuljatok együtt helyesen írni!
2012. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami normális válaszra vártem...
2012. jún. 21. 18:45
 3/5 A kérdező kommentje:
vártam. bocs
2012. jún. 21. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet megunta az egészet aztán lépni akar csak még nem igazán tudja, hogy merre de már elkezdte a leépítő hadműveletet :D.
2012. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyedben nem mennék át hozzá hétvégén, és vagy még egy hétig. Aztán utána biztos tud dönteni. H a hiányzol neki úgyis keres, ha nem akkor meg hagyd az egészet.
2012. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!