Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van bnője, de így viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bnője, de így viselkedik, és azt mondja ilyen más haver csajokkal? Nem hiszem el, nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Hát ez elég hosszú történet...nővérem volt osztálytársaával megismerkedtem,azóta beszélgettünk facebookon,sms-be,majd nagy nehezen :P taliztunk... :)) A lényeg,hogy imádom.Májusban annyi minden történt.Május hetedikén irogattott olyanokat,hogy teccek neki (de van bnője) meg gondolkodott és hogy oda van értem,és nem akar semmit tenni ellenne. Bnője féltékeny rám.Majd egész májusban veszekedtünk,letiltott,szó szerint én tönkre tettem magam,most meg minden jó lett.Ugye egyedül féltem elmenni a találkára így a bnőmet elvittem :P és hetek után egésznap ugye ment az sms stb,és írta hogy mocskosul bejön neki.Na abból meg lett a hiszti mert nem értettem miért nem én? hiszen nekem irogatta azokat,hogy túlságosan oda lett érte,meg stb.(hozzá teszem NEM CSAK ÚGY ÍRTA HANEM EZT ÉREZTE!) Aztán most a bnőmmel össze veszett..ennek örülök,vagyis nem úgy,de most megmaradt nekem.(4 éve vannak együtt a bnőjével) a LÉNYEG!És mondta még egyik nap,hogy nem vagyok az esete soha nem is voltam. stb.(amikor miket irogattott de zt meg is mondtam neki,és nem tudott rá mit mondani) 21 évess a srác én 16 vagyok


Ma elementünk sétálni.(mer elhívott,a haverját is lemondta miattam) parkba mentünk..ott sokat beszéltünk hülyültünks tb. xD nagyon jó volt ez a nap.és (nem hiszem el,hogy nem jövök be neki,bnőim is megmondták hogy de tetszem neki,különben nem csinálna ilyneket) amikor telefonált,tök komolyan akkor megofgta a derekamat,így átkarölt,meg mögém állt és úgy mentünk a kocsihoz,szinte na.:D ölelgettük egymást,meg az arcomat simogatta. Na most akkor ez mi???????????? persze én is ölelgettem stb.


de most..vkivel történ már ilyen eset? nem értem..(amúgy a pasi sem érti saját magát) bejöhetek neki? (rohadtul külöb mint a többi fiú,nem olyan..)


utólag bocsi,hoy hosszú lett,de normális válaszok érkezzenek légysziiiii,és segítsetek hogy most akkor bejövök e neki..,meg kérdezzetek ha nem értetek vmit,ez fontos lenne!! :) köszi


2012. jún. 21. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket nem értek:

- Mi változott a magyar oktatásban, hogy már ennyire leszarják a helyesírás oktatását

- 16 éves létedre még nem esett le, hogy csak meg akar dugni


És még egy kérdésem volna: pálinkát mérnek-e már?

2012. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak hülyít.Esetleg te vagy a B terv,ha a barátnőjével meglazul a kapcsolata,de nem hiszem,hogy tenne érted egy lépést is,ha te ki szeretnél hátrálni ebből a lealacsonyító helyzetből.Talán egy próbát megérne.Mondjuk nem keresed,ha keres, közömbösnek mutatod magad,ha elhív pont nem érsz rá,pedig nagyon szeretnéd.Egykettőre kiderülne,hogy mennyire érdekled.A pasik nem bírják elviselni,ha azt látják,hogy kitűnően megvagyunk nélkülük:)

34/N

2012. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elmondom,mi van: régóta van nője,akit már vagy 50* megcsalt és te lettél volna az 51. Te nem jöttél össze neki,nem is tetszettél igazán ezért megy a következőre mert csak a lyukat látja bennetek. Te pedig még annyira gyerek vagy,hogy beveszed a "meghalok érted,van barátnőm de szeretlek" maszlagot. És ezek után még azért imadkozol,hogy lehess a lábtörlője,ágyasa-nem a szeretője..

20N

2012. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajna, de egyet kell értenem az előttem szólókkal.. :/
2012. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem nem nem..ő egyáltalán nem ilyen.Tudom a leírtakból ez jön le,de Ő egyáltalán nem ilyen,hogy csak a lukat keresi.Ő nem csajozik így..az a baj,nem tudom nektek elmagyarázni mert ő tényleg más.

Már egyszer szakítottak a bnőjével,csak az a ... vissza "nyalta" magát.Ő tényleg imád mint barát.Tényleg teljesen más.Igen ő szokott hívni talizni,meg most eléggé "rám kattant".Amúgy Valakivel esetleg itt felvehetném a kapcsolatot? Hogy tudjam,így ezt jobban elmagyarázni?? az nagyon jó lenne. Ngyon sokszor vesztünk már össze,és békültünk ki,mert fontos vagyok neki és hiányoztam. :)

2012. jún. 22. 08:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Meséld csak be magadnak,hogy ő aztán nem..

16 éves vagy.Korodból adódóan kevesebb ilyen jellegű tapasztalattal,naivan.

Ha annyira fontos lennél neki,dobta volna a nőjét-de nem! Mellette inkább csak téged fűzött,majd mikor látta,hogy ez így nem pálya,ráment a barátnődre. Ne hazudj önmagadnak. "Ő nem ilyen." Honnan tudod?:D Onnan,hogy nem így jelenik meg az álmaidban? Megsúgom,bármelyik sz@rhazi lazán eljátssza a jófiút,ha friss puncit remél..

20N

2012. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nem tudom megmagyarázni hogy ő milyen.!! tényleg más..hihetetlen mer pasi..meg mindig ez a duma megy."minden pasi egy forma." hát rohadtul nem... ;) Nem hazudok önmagamnak,mert régóta ismerem,és egyáltalán nem olyan mint a többi fiú.! Nehéz elhinni..
2012. jún. 22. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen? És akkor mivel magyarázod azt,hogy van párja de közbenim más kiscsajokat szédít?

Mindegy,szerelmes vagy de a srácot nem érdekled igazából. Te fogsz pofára zúgni ha nem látod be.

2012. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1.Ha akart volna már rég..meg...volna.de nem tette.

2.hányszor pofára estem miatta???? minden oké,mindig kibékültünk.

Ő nem akar engem megfektetni..!!! Más mint a többi,nehéz elhihetnem veletek,de akkor is így van.azt hittem kapok vmi segítséget,na mindegy..01 :|

2012. jún. 23. 09:57
 10/10 anonim ***** válasza:
tőlünk kérdezed, de elvagy itt, hogy ilyen jó meg olyan jó, különb a többi pasitól bla bla.. itt elveszik a kérdés!!
2012. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!