Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt hallanátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt hallanátok, hogy a legjobb barátnőtöket megcsalja a barátja, elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból hallottam, hogy a munkahelyén egy másik csajjal csókolózott.. Szívem szerint elmondanám , de mindkettőjükkel nagyon jóba vagyok, a barátjával is baráti viszonyban, és nem akarok "bekavarni".. Ti mit tennétek?
2009. júl. 6. 20:49
 1/8 anonim válasza:
Sztem mindenképpen mondd el a barátnődnek.De ha mégsem mondod el akkor előbb-utóbb úgyis kiderül.Csak lehet hogy jobb lenne ha tőled értesülne a dologról és nem később válna nyilvánossá,hogy "hoppá én tudtam róla"
2009. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne avatkozz bele. "hallottam, hogy ...." így is tönkre lehet vágni egy kapcsolatot
2009. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy csók még nem a világ. Lehet a csaj vetette rá magát, és a srác nem bírja lekaparni magáról.Ha arról szerzel tudomást, hogy nem csak csókolózik a lánnyal, de több is van köztük, és 100%-ig biztos vagy benne, akkor már érdemes figyelmeztetni a barátnőt. Ez nem bekavarás, hanem színtiszta igazság lesz. Mégis csak a barátnőd védelme a fontosabb, mint az hogy hazugságban éljen, nemde?
2009. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szólnék, ha én magam látom.. Egyébként ha csak hallottam valamit, finoman utalnék rá, hogy nézzen a körmére és figyeljen oda.. De részletek nélkül.. Esetleg ha jó viszonyban vagy a sráccal, beszélj vele, mondd el neki, hogy valaki látta, Te nem akarsz beavatkozni, de a barátnődet ne bántsa, döntsön rövid időn belül, de korrekt módon..
2009. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem ártod bele magad. Többek között azért, mert akkor csak téged tesznek felelőssé az egész helyzetért. Naná, hogy nem magukban fogják keresni a hibát, hanem rajtad töltik ki a mérgüket. Hidd el én már jártam így egyszer, azóta nem avatkozom bele egy kapcsolatba sem. Jobb ha megoldják ők egymás között úgy ahogy akarják. Ne tegyél semmit sem! Ilyen helyzetben a legjobb kívülállónak lenni, na meg magaddal foglalkozni, ha belekeveredsz azzal barátokat veszthetsz el. Főleg ha kiderül, hogy talán mégsem olyan biztos az a forrás.
2009. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne dugd bele az orrod. Lehet egy ártatlan csók, a pasi meg próbálja jóvá tenni a dolgokat. Amúgy meg az azt mondták, meg úgy halottam pletykák. Úgy terjednek mint a népmesék. Egy kis dologból a végén óriási lesz.
2009. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elmondod azzal azt éred el, hogy a "bűnös" féltől kapsz egy nagy leb*szást, hogy miért mondtad el a másiknak, bevágja a durcit és többet nem szól hozzád. A másik meg kitalálja, hogy júúúúúj mióta tudtad és csak most mondtad el neki.Szal mindenhogy sz arul jársz és mindkét fél rád fog vinnyogni. Inkább csukd be a szemed.
2009. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!
2009. júl. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!