Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból kapcsolat és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból kapcsolat és ha úgy adódik újra barátság? ( a többi lent)

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel érdekes kapcsolatban vagyunk . Megegyeztünk hogy nem lesz több mint barátság , átjött hozzánk és beszélgettünk ,ölelkeztünk majd amikor érdekes helyzetbe kerültünk elkezdtem ezzel hülyéskedni hogy "csak barátok" majd ő megcsókolt engem és ez egymás után több csókot váltott ki . Beleszerettem , ő is benne lenne a kapcsolatban csak attól fél hogy ha szakítanánk szétmenne a barátságunk .. érdemes lenne megpróbálni , ha igen hogyan tudnám rábeszélni ?
2012. jún. 22. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik barátság fiú és lány között. Az egyik fél mindig többet akar.

Na, meg gondolj bele, ő a legjobb barátod, aztán összejössz egy nővel, aki féltékenykedik emiatt, kit választasz? Az ilyen barátságok nem szoktak sokáig tartani,szóval szerintem próbáld meg. De ha nem jön össze, többet nem lehettek már barátok. (Bár most sem azok vagytok, szerintem, ott a kölcsönös vonzás.)

2012. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kapcsolatból barátság,az olyan,hogy 'megdöglött a kutya,de tartsuk meeg.."

amúgy én hiszek a fiú-lány barátságban,az enyém 16 éve tart,és egyikünk sem epekedik a másikért...úgyhogy nálatok valami eleve más már:/

2012. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!