Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki az, hogyha 14 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, hogyha 14 évesen még nem volt barátnőm, és, hogy még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer voltam nagyon szerelmes, sajnos minkettő plátói volt. Senki nem akar járni velem, mert nem vagyok egy szépségkirály... Pedig most fogytam is.... Már nem vagyok annyira kövér sem.... És mégsem kellek senkinek.... Pedig megvan mindenem, tisztaság, márkás ruhák, cipők, laptop tablet pc, teló... stb... Kérlek benneteket, hogy segítsetek, hogy, hogyan tudnék barátnőt szerezni. És, e miatt ne röhögjetek rajtam!

2012. jún. 22. 22:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
a világ 8-ik csodája
2012. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Akkor ciki, hogy 20 evesen meg nem volt baratom es nem csokoloztam, csaj vagyok?

Jha a valasz NEM

2012. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ha 20 évesen nem csókolóztál az ciki! itt még közelsem, ahogy komolyodsz másképp állsz a nőkhöz felfedeznek majd! és gyorsabban pörögnek a dolgok!
2012. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
istenem, ezek a mai gyerekek... én 17 évesen csókolóztam először és 20 évesen veszítettem el, és nem éreztem cikinek, ez mindenkinek a saját dolga.. 22L
2012. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
nem ciki. 14 éves lány vagyok, nem csókolóztam, nem volt még senkim. és mégis BOLDOG vagyok:) Csak röhögök a sok idiótán, akiknek ilyen korba már 6 "szerelmük" volt.....persze vannak kivételek!
2012. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
inkább az a ciki, hogy annak érzed ezt. minek sietteted a dolgokat. ne aggódj, leszel még felnőtt, nem is oly sokára.
2012. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A jelenlegi osztályomból, már mindenkinek megbolt az első barátja,, meg csókja, több ember már szexelt is. Csak én vagyok lemaradva!
2012. jún. 22. 22:58
 8/26 anonim ***** válasza:

ha barátod volt már akkor nem ciki....

amúgy forever alone

2012. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Bocs az előzőből kimaradt a barátnő szó..
2012. jún. 22. 23:00
 10/26 anonim ***** válasza:
Na, az a ciki, amikor valaki úgy érzi magát valakinek ha már dugott, meg csókolózott..... én 22 éves vagyok és még nem is csókolóztam, talán azért mert nekem önmagában nem elég egy formás fenék meg egy bájos arc.
2012. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!