Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En eloszor 12 evesen csokolozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En eloszor 12 evesen csokoloztam, akkor nm ereztem korainak nm is bantam meg de igy ahogy telik az ido belegondolok hogy vannak akik meg 20 evesen se csokoloztak; tul korai volt? Ti hany evesen kezdtetek? 14/L

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem 6 éves koromban le volt tudva az első 16/f
2012. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy csók nem tud korai lenni. Ennyi, kész.
2012. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nem bántad meg akkor mi bajod van?föleg ha nem történt több...én 16 évesen csokoloztam elöször és megbántam.nagyon rossz élmény volt rossz embertöl
2012. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nazira ***** válasza:
A csókkal kifejezzük a szerelmünket, h szeretjük a másikat ez nem korai ez belefér azért. Én 13 évesen és nem bántam meg. Te nem bántad meg akkor ne azt nézd, h más még nem, biztos nem talált senkit akivel lehetne ennyi :)
2012. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Aki meg még 20 évesen nem csókolózott még vagy lúzer vagy olyan ronda, hogy nem kell senkinek sem."


Tipikus XXI.századi felfogás...

2012. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14:53.Én azt nem nevezném csóknak inkább szájra puszinak.Abban a korban még a kifejezését se tudják az olyan idősek.
2012. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ma 14:55 pff... nem érzed ilyenkor szánalmasnak magad?:) Ha így le lehetne vonni következtetéseket, akkor pedig aki 12-13-14 évesen már ilyeneket csinál k*rva? De örülök, hogy dicsőség minél előbb kezdeni, úgy hogy sokan azt sem tudják mit csinálnak. Tudod vannak, akiknek egy csókhoz is érzelmek kellenek, és van aki csak 20 éves korában jut el oda, hogy úgy érezzen valaki iránt, de ezt te nem értheted, túl szép vagy ehhez. :D
2012. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki is törölték a választ. HELYES
2012. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oke olyan oviba smaci asztal alatt meg szekrenybe nekem is volt de ahoz az a szoveg jar hogy: lattam valamit a TV-be kiprobaljuk? de abba semmi erzelem nincs
2012. febr. 2. 15:34
 10/12 anonim ***** válasza:

én is 12 évesen csókolóztam először, nem bántam meg és szerintem meg késői volt egy kicsit, a legtöbb haverom már 10éves kora előtt letudta, de én 12évesen lettem elég érett ahhoz hogy egyáltalán komoly bnőm legyen, és az első ilyen csajommal smároltam, szerintem egyáltalán nem korai.

és ha egy fiú 20évesen se csókolózott az valószínűleg egy lúzer kocka aki csak a számítógépéhez vonzódik ráadásul nyomi, ha egy csaj nem csókolózott még 20évesen vagy egy hipergátlásos liba, ugyanaz mint a fiúnál vagy egyszerűen ronda, dagadt és minden fiú undorodik tőle, valószinűleg a modora miatt is. szerintem 20évesen fiúknál szűznek lenni is ciki, nemhogy kijelenteni hogy még nem csókolóztak...

2012. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!