Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki az, hogyha 14 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, hogyha 14 évesen még nem volt barátnőm, és, hogy még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer voltam nagyon szerelmes, sajnos minkettő plátói volt. Senki nem akar járni velem, mert nem vagyok egy szépségkirály... Pedig most fogytam is.... Már nem vagyok annyira kövér sem.... És mégsem kellek senkinek.... Pedig megvan mindenem, tisztaság, márkás ruhák, cipők, laptop tablet pc, teló... stb... Kérlek benneteket, hogy segítsetek, hogy, hogyan tudnék barátnőt szerezni. És, e miatt ne röhögjetek rajtam!

2012. jún. 22. 22:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Meg is van: az a ruhakombináció, már ne haragudj meg , de okádék. Sárga nadrágot sose vennék fel, csak farmert, hajaddal is kezdj valamit.
2012. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát, de ti mondtàtok, hogy tegyem fel magam!
2012. jún. 22. 23:39
 23/26 anonim ***** válasza:
ugye tudod, hogy nem törlődik? :: Ezzel az ikonnal eltávolíthatsz egy kérdést a kérdéseid listájából (ha már nem vagy kíváncsi a jövőben rá érkező válaszokra). A kérdés nem törlődik, tehát a kategórialistákban megmarad, illetve a keresővel megtalálható, de erről az oldalról el fog tűnni.
2012. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan tüntessem el?
2012. jún. 22. 23:48
 25/26 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én 18 éves vagyok és nem volt még barátnőm és még nem is csókolóztam. Egyszer eljön a te időd is, nem kell az, hogy 14 éves korban minden arról szóljon, hogy kinek hány csaja volt.
2012. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én 10 éves vagyok iskolába járok. Hosszú a hajam magas vagyok. Nem valami szép... de a rajzaimra pár lány odajön :)
2013. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!