Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiráz a hideg tőle, legszívese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiráz a hideg tőle, legszívesebben lelökném magamról?

Figyelt kérdés
Férjemmel nagyon jól megvoltunk 4 évig. kb. egy fél éve kezdődött, hogy elkezdett piszkálni mindenért. Aztán a hülyeségei miatt megundorodtam tőle. A cseszegetései miatt. Már ott tartunk, hogy havonta szexelünk és ha megcsókol kiráz tőle a hideg. Legszívesebben lelökném magamról. Persze volt erre is példa. De inkább türtőztetem magam. De minden szex után elsírom magam, meg bocsánatot kérek tőle. Volt valaki így a férjével, barátjával? Vissza lehet ezt csinálni valahogy, hogy újra jó legyen vele?
2012. jún. 23. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
ezt meg kene beszeljetek mert igy nem lehet elni egy hazasagban:(
2012. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha vissza is lehet csinálni mindenképpen forduljatok szakemberhez,mert nekem úgy tűnik, hogy nagyon elharapódzott a helyzet.

Mivel piszkál, hogy fizikálisan undorodtál meg tőle? El sem bírom képzelni...

2012. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Allj a sarkadra! Ne hagyd magad elnyomni.

Nem azt mondom hogy piszkalld te is, de kompromisszumoknak mindenhol lenni kell, meg persze neha engedni is kell. Te tul sokat engedtel mar. Legyetek ujra egyenlöek. Ez eleinte meg több veszekedessel fog jarni, de kesöbb jobb lesz.

Aztan, ha ez a resze meg van, szakadjatok ki a hetköznapokbol es ismerjetek meg egymast ujra.

2012. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
itt az idő a válóperre!
2012. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 JulesM111 ***** válasza:

Hú b+, meg így gáz...

Connection should be los...

2012. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő ilyen cseszegetős típus. Mindenért. Ezt miért úgy csináltad, az meg úgy.. Nagyon feledékeny vagyok. Amit elmond 10 perc után elfelejtem. És ez általában úgy derül ki, hogy megkérdezem tőle, Ő meg kiakad..hogy most mondta el. Miért nem figyelek. De már a hócipőm tele azzal amit mond, van amikor már szándékosan szelektálok és csak azt hallom meg ami fontos. Egy éve költöztünk az új otthonunkba, egyébként előtte az én albérletemben laktunk, tehát Ő költözött hozzánk, aztán vettük közösen a lakást, ami teljesen az Ő nevén van, mert csak így tudtuk megvenni. Van ügyvédes papírunk, de akkor is elszállt, hogy minden az Ő nevén van. A kocsi, lakás, telefonok..minden. Van egy 15 éves lányom, először csak Őt cseszegette. Ha egy tányért nem rakott el maga után azért, ha a cipőjét, akkor azért. Volt, hogy teletömte szeméttel az iskolatáskáját, mert nem dobta ki a lányom, hanem a szobájába az asztalán hagyta. Aztán jöttem én. Az agyatlan, a "nem anyatípus", mert nem bírtam rendre nevelni a lányom és a kicsi meg hisztis, biztos miattam, mert én vagyok vele itthon. 2 éves 4 hónapos gyerek nem lehet hisztis csak úgy, mert éppen nem úgy történnek a dolgok, ahogy Ő elképzeli? Szóval mindig megpróbálom vele az ágyjelenetet, de aztán nem nagyon megy. Amúgy megvagyunk, nem veszekszünk, ha mondogat, tűröm neki. Nem érdekel már. A kicsi gyerekkel sincs türelme, ez már bosszantó. Ő a közös gyerekünk, tehát az édesapja. De válni nem akar, mert Ő szeret, ezt mondja. Ha nem szexelek vele, nem tudom mi fog történni. Nem szeretném, ha félrelépne, mert abból csak veszekedés lenne, akkor tényleg inkább a válás.
2012. jún. 23. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon feledékeny vagyok. Amit elmond 10 perc után elfelejtem..."

először ebben az esetben magadban kellene keresni a hibát, majd utána a másikban. Gondolom a férjed sem jószántából rág a szádba dolgokat, ha ilyen trehány vagy....

2012. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Trehány? Nem a csekkeket felejtem el feladni! Hanem a haverjai bejelentkeznek, hogy jönnek dmste 6-kor és én programot mertem csinálni a családnak. Jah.vasárnapi napról van szó és 30fok van a tetötéri lakásunkban. Hát mi a p..ért fogadja ilyenkor őket? Ezt felejtettem el pl.
2012. jún. 24. 11:11
 9/9 anonim ***** válasza:
jah, akkor nem szóltam :) azt hittem, mindennapi dolgokat felejtesz el...mint. pl: csekk...
2012. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!