Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet szakítás után békésen, felnőttek módjára meglenni?

Figyelt kérdés

Már mióta szakítottak, de a fiú gyűlöli a lányt, a lány gyűlöli a fiút. A fiú elkezdett barátkozni egy közös bnőnkkel, azok ketten összevesztek, azóta a fiú és a csaj szinte tesók. Én mindkettővel jóban maradtam, ma megemlítettem a lánynak, akivel a fiú járt, hogy mivel a közös bnőnkkel egy társaságban vagyunk meg a fiúval kezdem megkedvelni a fiút.. mert okos kedves.. a lány meg azt hiszi elpártoltam tőle meg, hogy a fiú elérte a célját.. de ez nem azt jelenti, hogy hiperszuper barátok lettünk a fiúval meg minden.. utána azt hozta fel, hogy én se örülnék, ha az exemmel barátkozna.. én is megpróbáltam exemmel békésen meglenni egymás mellett, hülye lett.. ezek is mióta marják egymást, pedig már a lánynak új barátja van..

18/L


2012. jún. 21. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert sértve érzik magukat + az intelligencia hiánya
2012. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látod ezt én sem értettem sosem. Első barátnőm minden szüli- és névnapomra ír köszöntő sms-t, és én is neki. (18 éves voltam akkor, most 25) Mondjuk ennyiben ki is merül a dolog, fogalmam nincsen mi van vele. De ha mondjuk összefutnánk valahol, tuti jót elbeszélgetnénk:) De többi barátnőmmal is jó kapcsolatban vagyok. Szintén nem tudunk egymásról sokat, csak ha találkozunk utcán, pár szót csak beszélünk, nem orrot felhúzva elmegyünk egymás mellett:D
2012. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok felnőtt korú ember nagyon gyerekesen tud viselkedni,ismertem és ismerek most is ilyen szánalmasan viselkedő egyéneket... Sok ember mintha élvezné ha felfordulás volna körülöttük,a veszekedés tuningolja őket
2012. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ha pl. a menyasszonyod mondjuk a születésnapodon kefél félre, és ráadásul az egészet mástól tudod meg, akkor nem hiszem, hogy békésen, jó viszonyban tudnál maradni vele, miután kivágtad, mint macskát sz*rni :D

(Igen, ez velem történt, mielőtt megkérdezi vki :D)

2012. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hasonló helyzetben én sem akarnék egy szót sem hallani többet felőle:D
2012. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert amikor összejöttek ,nem voltak érettek lelkileg egy "felnőtt"kapcsolatra.Ha nem is mindenki az egyik fél biztosan nem...


17/L

2012. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!