Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás távkapcsolatban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás távkapcsolatban. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok távkapcsolatban egy lánnyal. Ő 22 én 24. Én már nem érzek iránta úgy mint régen, a szakításon gondolkozom. A probléma, hogy soha nincs rá jó mód. Vagy ő utazik hozzám, vagy én hozzá. Ha eljön hozzám (BP-re) akkor is kellemetlen, ha én megyek hozzá vidékre, akkor is. Egyszerűen nincs jó alkalom rá.



Tovább nehezíti a dolgot, hogy ő még mindig oda van értem, nagyon sok mindenben rám támaszkodik (nekem ez is terhes). Szeretném kérni, hogy aki volt már távkapcsolatban, az írja meg, hogyan történt a szakítás. Szeretném, ha a lehető legkevésbé sérülne a lelke, és nem is szeretnék rosszban lenni vele utána, de félek hogy megharagszik, amiért "tönkre tettem" meg "összetörtem a szívét".

Hogy tudnék úgy szakítani, hogy a lehető legkevésbé fájjon neki?


Köszi szépen.



2012. jún. 21. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elmész hozzá (legalább ne neki kelljen utána még utazgatni meg stb), egyenesen elé állsz, a szemébe nézel és elmondod neki, hogy mi a helyzet. Minél tovább halasztod annál nehezebb lesz.
2012. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1
2012. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én távkapcsolatban msn-en szakítottam tudom hogy bunkó dolog de az illető már annyit sem érdemelt hogy leutazzak hozzá ezért... De a te esetedben akkor tényleg menj el hozzá de szólj neki előre hogy ne készüljön semmi jóra...
2012. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, minimum annyi bőr legyen rajtad, hogy személyesen leutazol, de előtte készítsd fel, egy "Valamit szeretnék neked elmondani" dologra. Leutazol, és beadod neki. Lehetőleg olyan helyen ahol tombolhat... Papírzsepi legyen nálad, 2X100db...
2012. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az hogy ha azt mondom neki hogy "készüljön fel" tudni fogja. Ergó az állomásról amig elgyalogolunk hozzájuk, síri csend lesz. Útközben azért nem kezdeném el a mondókámat neki.
2012. jún. 21. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!