Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutazik a barátom 5 hétre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazik a barátom 5 hétre nyáron, hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

A szerelem oké, a szeretet is, de ettől még nagyon nehéz lesz, mivel két hét is megráz egy kicsit....

Ráadásul elég messzire, Amerikába. Most vagyunk 5 hónapja együtt, addigra ez remélhetőleg sokkal több lesz.... Mindenesetre nem tudom, hogy bírjam ki. Most nemrég elutazott két hétre, hát, mit ne mondjak, iszonyú nehéz volt! Egész nap ő jár a fejemben, és ha véletlenül sikerül is másra gondolnom, akkor előbb-utóbb beugrik, hogy hiányzik valami. Hiányzik valami az életemből, nélküle boldogtalan lennék.

Amúgy októberbe leszek 17, de ettől még ugyanolyan rossz :S

Tudtok valami igazán jó tippet adni, hogy lehetne kevésbé pokoli ez az 5 hét?

Amúgy ott tudunk majd beszélni msn-en, dehát ez nem túl sok. Emellett akarok dolgozni is.


2008. ápr. 29. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne gondolj rá. szervezz haverjaiddal sok közös progit és akkor elvonják a figyelmedet a barátodról. menj el bulizni, tombold ki magad párszor.
2008. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát most mit mondjak, az én barátom Amerikában él és februr vége óta távol vagyunk és még 3 hét amig én megyek ki. Tanácsom, foglald el magad, olyan dolgokkal, amikre azelőtt nem volt időd, én ugyan egyetemista vagyok, gyakorlatot csinálok, suli, szóval millió dolgom van. Szervezz programokat a barátaiddal meg hasonlók, ja és skype-on mindennap beszélhettek. Fel a fejjel.
2008. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjak, borzasztó lesz, de ki fogod bírni, és utólag rövidnek fog tűnni ez az idő. Egyszer 4 hétig külföldön dolgoztam, halál szerelmes voltam az akkori barátomba, innen a tapasztalatom.

Az jó tanács, hogy próbálj meg minél több programot szervezi, intézz el olyanokat is, amire máskor sajnálod az időd (fogorvos, szűrővizsgálatok, régi rokonok látogatása stb.)

2008. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül pedig internetes kapcsolat. Skype a nyerő - főleg, ha még videokamera is van. Ha nincs, a hangot akkor is jól átviszi :-) Ötletek is kellenek még?
2008. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát, igazából a net nem valami sok. Sok tapasztalatom van a "netes kapcsolatokkal", és hát tényleg nem valami sok. Valami olyan tipp kéne, ami tényleg beválik. Mert így maga a vég :(
2008. ápr. 30. 17:40
 6/13 anonim válasza:
100%
Szia! Tavaly nyáron a párom 2 hónapot volt külföldön,én melóval foglaltam le magam. Nagyon sokat dolgoztam, így elég gyorsan eltelt az idő, gyakorlatilag csak aludni jártam haza :) Amúgy az első hét után valamivel jobb lesz, egy kicsit hozzá fogsz szokni, hogy nincs melletted.
2008. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, és mindig beugrik majd, hogy valami hiányzik az életemből...
2008. máj. 1. 13:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ott az internet, tudtok beszélni...mi is kb ennyi időt nem leszünk együtt (most 8. hónapja járunk) valahogy eltelik:)
2008. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én mit mondjak akibe belezugtam Angliába lakik és évente 1x jönnek ide 1 Hónapra. Képzeld magad az én helyembe az milyen sz*r lenne??? Ehez képest az 5 hét semmi (már bocsi) :D
2008. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

+ még most nyáron csak 3 hónapra jönnek és a születésnapomon mennke haza.

Boldog lessz a szülinap biszos :S

2008. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!