Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elutazik! Hogy viseljem el nélküle a nyarat?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, viszont most külföldre kell utaznia az anyukájához és egész nyáron ott lesz! Én mindig arra vágytam, hogy a barátommal töltsem a nyári szünetet..viszont most minden vágyam odalett..Mit tegyek?:( Teljesen üres lesz az életem nélküle:|


Ő 18, Én 16 ha ez segit..


2009. máj. 29. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:D de aranyos vagy.


Kicsit viccesen hozzáállva a témához: HA tényleg szereted, nem menj olyan helyre, ahol ismerkedni tudsz, mert nagy a csábítás:DD


a viccet félretéve: Ettől függetlenül próbáld élvezni a nyarat, találkozz a barátnőiddel és ne lógj majd mindig az msnen:) Hidd el, ezt is túl lehet élni.

2009. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Éld úgy az életed, ahogy előtte, hisz ettől még nem áll meg az élet! Keress nyári munkát, diákmunkát, foglald le magad, beszéljetek webcam-en...elhiszed, hogy ennél még lesznek rosszabb dolgok is az életben? És azt, hogy egyszer szakítani fogtok, és majd lesz más?
2009. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

velem szó szerint ugyan ez volt a helyzet(idén már vele megyek:-)! de le kell kötnöd magad(én pl. angol nyelvvizsgát tettem), ha nem, NAGYON rossz lesz.

puszi

2009. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

remélem máshogy azért tudjátok majd tartani a kapcsolatot...telefon, internet, msn? esetleg webcamozás? tudom, semmi a találkozásokhoz képest, de ha már ez a szitu, próbálj meg jól hozzáállni:) megértelek, én nagyon ki lennék bukva. de szorítok neked hogy jól teljen a nyár! menj fesztiválokra, tanulj nyelveket, utazz (szüleiddel gondolom mentek), családdal töltsd az időt (nagyszülők, unokatesók, esetleg ha a csalában van egy baba vele nagyon jól le lehet kötni magad) menj a barátnőiddel ide-oda! látom 16 éves vagy, talán a szüleid már elengednek velük a balatonra pár napra nyáron. vagy csak simán strandoljatok, menjetek el valami táncra, nyevlvtanulás közösen, mozi, dvd, szervezhettek bulikat (akár csajos, akár vegyes).

hidd el ki fogod bírni :)

2009. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő se fogja bírni nagyon nélküled, és ha nem olyan hűű de messzire megy, hátha kihív téged is, vagy eljön érted, hogy menj vele vissza kicsit!
2009. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!