Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek elmondta a barátotok/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek elmondta a barátotok/barátnőtök a facebook, msn stb. kódját?

Figyelt kérdés
Az én barátom nem akarja, hogy én tudjam az övét. Azt mondja, nem titkol semmit, de igazából nem tudja megmagyarázni, hogy miért ne tudhatnám. Vajon miért lehet?
2012. jún. 23. 15:20
1 2
 1/17 guido ***** válasza:
19%

Titkol valamit... Szerintem tartsad szemmel.

(régi beszélgetések, vagy privát csetelést folytat...)

2012. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszerű a helyzet. Nem szerepelünk ilyen helyeken, így ez kilőve. De miért akarod te tudni az ő kódját? Bízz meg benne, és kész.
2012. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám meg a páromnak. Semmi titkolnivalóm nincs, de akkor is. Attól, hogy a barátom még semmi köze hozzá. Nem szeretem, ha más nézegeti a dolgaimat, még ha nincs benne semmi olyan, akkor sem. :)
2012. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőméknél igen, én sem érezném kényelmesen magam vele. Ki tudja, hogy miért és hogyan fogtok szakítani, én kábé mindenhol ugyanazt a jelszót használom, visszaélhetne gyakorlatilag bármilyen adatommal.

Ez tényleg eléggé magánügy, azért, mert nem akarja tényleg nem jelenti azt, hogy bármi titkolnivalója lenne.

2012. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, mindenkinek kell egy kis magánszféra. Na meg ha valakinek a párja elkezdi olvasgatni az üzeneteit, már eleve gáz ha nem bízik benne. 3 lehetőség van: vagy nem talál semmit, vagy talál és kiborul de akkor ő is hibás lesz amiért a párja beszlgetéseiben kutatott, vagy esetleg egy régebbi levelezéseket olvas az exel és bár semmi oka nem lesz kiborulni hiszen a multé a dolog de rosszabul figja magát érezni.
2012. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, én nem titkolok semmit, de nem szeretném ha tudná, van életünk külön is, nem kell ennyire ráakaszkodni a másikra :)
2012. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az első válaszolót leszámítva, remélem igazatok van. :)
2012. jún. 23. 15:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan gáz tök utálom ha a párok a másikéba kutakodnak!!! Nekem van egy új munkatársam nem mertem neki már írni, mert a barátnője is olvasta-persze semmi olyat nem írtam na de akkor is. Sose tudtam ki van chet előtt vagy ki írt vissza nekem. Vannak akik egy névvel vannak fenn pl. KISSTAMÁS&PETRA-ez megint csak gáz ha így nem bíznak meg egymásba-mi van ha én csak a Petrát ismerem hogy merjek neki csajos dolgokról írni ha tudom hogy a párja is olvassa...
2012. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hole Hunter ***** válasza:
ez olyasmi, mint a levéltitok...konkrétan semmi közöd hozzá!
2012. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen azért van, mert szeretné kicsit megőrizni a személyes terét. A saját privát dolgait. Engem is zavarna, ha a párom elkérné ezeket a kódjaimat, nekem sincsen szükségem az ő jelszavára, mert enélkül is bízom benne.
2012. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!